Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Ideololo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jako, że masoni nie mają co robić, proponuję im, by poświęcili czas wymyślaniu ideololo. Big Grin
Pamiętam, że kiedyś działałem (choć "działanie" to chyba zbyt szumne określenie) w Sclavińskim Instytucie Filozoficznym i właśnie tam mój syn spłodził doktrynę swarzyzmu (http://www.sarmacja.org/artykul/pokaz/5285/), którego- swoją drogą- nigdy nie poparłem, wręcz przeciwnie.

Może u nas w wyniku dyskusji też wyniknie coś ciekawego. Wolnomularstwo to wolnomyślicielstwo. Pan-nordatyzm był szeroko komentowany w mikroświecie, więc z naszymi następnymi pomysłami może być podobnie.

1. Jak podoba Wam się teoria, że legalność władzy zależy od tego, czy władza jest katechoniczna (powstrzymuje przed katastrofą)? http://spolecznosc.bialenia.net.pl/index...g12542#new
Co takiego??? :o
Proponuję zmienić nazwę z BZW na Micronatii.
Swarzu mówił, że BZW ma nie mieć nic wspólnego z Micronatti.
To był żart. ;D Osobiście proponuję w cholerę rozwiązać tę organizację.
A ja napiłbym się wody mineralnej.
Ta organizacja nie ma sensu, skoro nikt nie chce się w to bawić. Dopóki to była pokojowa organizacja promująca pan-nordatyzm to było fajnie, ale jak zaczęliście obalać Patriarchów, to przestało być fajnie.
(18.08.2014, 15:52:05)AndrzejSwarzewski link napisał(a):Ta organizacja nie ma sensu, skoro nikt nie chce się w to bawić. Dopóki to była pokojowa organizacja promująca pan-nordatyzm to było fajnie, ale jak zaczęliście obalać Patriarchów, to przestało być fajnie.

Popatrz, patriarchy sami do Bialenii przychodzą.

Ideololo
Jakiś problem?
Niee, skądże. Big Grin
Wy nie wiecie jakie ja mam konszachty po wszystkich spaleniach i zamachach, więc te Wasze próby obalania Patriarchów to pestka przy tym. To co, kogo chcecie obalić?
A może tak dla rozgrzewki obalimy naszego prezydenta? Big Grin
Obalenie księcia Sarmacji byłoby bardziej widowiskowe. Big Grin
Ja to bym obalił Krzysztofa Hansa.
W nawiązaniu do najlepszych przedrepublikańskich tradycji bialeńskich możemy wywołać rewolucję w NUPIA. Big Grin W razie przejęcie Ahary i Fjary proponuję następujące nazwy: Faradobusk i Dostojewsk-Swarzewsk.
Jeszcze jak! Jak najbardziej! Tak jak pan Andrzej powiedział!
(13.08.2016, 13:29:41)AndrzejSwarzewski link napisał(a):W nawiązaniu do najlepszych przedrepublikańskich tradycji bialeńskich możemy wywołać rewolucję w NUPIA.
Chyba sami ze sobą.  >Tongue

Ostatni post w NUPIA napisano 18 maja br. i... był to mój post informujący o wznowieniu działania naszej ambasady.

(13.08.2016, 13:29:41)AndrzejSwarzewski link napisał(a):W razie przejęcie Ahary i Fjary proponuję następujące nazwy: Faradobusk i Dostojewsk-Swarzewsk.
Ja bym raczej im całkowicie pokojowo zaproponował by przenieśli te wyspy na nasze Forum (jako odrębne i ichnie, ale w miejscu gdzie coś się dzieje) - co pozwoliłoby na jakieś kultywowanie tradycji i historii NUPIA. Wszak to był nasz pierwszy sojusznik... w czasie gdy mieliśmy samych wrogów lub nikt nas nie uznawał. Warto im to pamiętać.
W sumie z chęcią powróciłbym jako szary obywatel do działalności masońskiej i obalania królów, patriarchów i innych książąt.

Swoją drogą - zna ktoś hasło do tajnego działu, bo tak się składa, że ja nie. ;v
Zawsze mogę dać Ci moda na tajny dział.