Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Zamówienie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szanowny Panie Prezesie,

Chciałbym zamówić logo dla nowo powstałej Starobialeńskiej Kompanii Handlowej. Chciałbym ażeby było ono stylizowane na na XIX wieczny szyld. Motywem przewodnim mógłby być cylinder lub melonik, kolorystyka biało-brązowo-czarna. Byłbym wdzięczny również za użycie fontu podobnego do tego, które ma w swoim logo coca-cola.

Największym problemem będzie forma zapłaty. Póki co jestem bez grosza przy duszy, jedynym moim majątkiem jest jeden folwark, który dostałem z nadania prezydenta podczas jednej z uroczystości. Jeśli ów folwark by nie wystarczył jestem gotów uiścić zapłatę po tym jak kompania nabierze rozmachu i rozwinie swoją działalność.

Łącząc wyrazy szacunku
/-/ Adam Aleksander von Vincis-Dostojewski
Cóż, akurat robimy transformację w gospodarce (likwidacja startówek), więc obecne działania będą precedensowe. Potrzebny będzie wniosek o dofinansowanie przez państwo działalności.

Folwarki są niemożliwe do wyceny ani sprzedaży.
Zamówienie przyjęte.

(02.11.2014, 19:08:47)Adam Aleksander von Vincis-Dostojewski link napisał(a): [ -> ]Szanowny Panie Prezesie,
Największym problemem będzie forma zapłaty.

To są niewielkie kwoty, możemy się umówić na termin płatności gdy firma już ruszy i będzie zarabiać, zresztą jak coś ciekawego będzie wytwarzać to może się dogadamy na świadczenie rzeczowe...
Coś takiego?

[attachimg=1]

[attachimg=2]
Dziękuję serdecznie. Logo jest wspaniałe. Ile wynosiłaby cena?
Co do mnie to postaram się uiścić kwotę za tę świetną pracę jak tylko zarobię trochę grosza.
Niech będzie podobnie jak za loga dla Jana Kaniewskiego czyli 50 BLN. Spokojnie poczekam, aż się Waszmość "dorobisz".  Big Grin