Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: [Vincisburg]Wystąpienie z rodu.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W zwiazku z usunieciem poddziału Vincisburga, piszę to tutaj.
Ja, Ivan Dymitr von Vincis-Kazakov rezygnuję z senioratu nad rodem von Vincis. Niedługo złożę poprawny wniosek o zmianę danych.

Seniorat po mnie obejmuje Konstanty Jerzy Michalski, a ja oficjalnie wyrzekam więzów rodzinnych z kazdym członkiem rodu von Vincis.
Chcialbym też napomknac ze nie jest to przyczyna jakiegos focha, ani kłótni. Z każdym członkiem rodu utrzymywałem, utrzymuję i zapewne będę utrzymywał dobre kontakty, ale przewodzenie rodem już mnie powoli trochę męczy. Szalę przeważył też fakt iż Aleksandra Dostojewska-Swarzewska mocno niszczyła reputacje rodu wymyślonymi bajkami, ale nie jest to glowny powód, poza tym tej pani już dawno wybaczyłem. Mniejsza z tym. Co powiedzieć chciałem, to powiedziałem. Powodzenia!
Zapomniałeś wyedytować sygnaturę.
Już wyedytowaa.
Nic nowego wśród vincisowskich pajaców.
No cóż.... Ta dzisiejsza młodzież....
Swoją drogą nie można się dziwić temu brakowi kultury czy też elementarnych zasad,( takich jak to, że argumentów ad persona nie używamy w ogólnej dyskusji), ponieważ człowiek w okresie dojrzewania i młodzieńczego buntu chce wyrazić siebie, odnaleźć sens życia.
Dojrzewa się nie tylko w realu, ale i w Internecie. Wiem, że Ivan jest w wieku ''drang und sturm'' więc nie obrażam się za to ciągłe wytykanie mnie palcami, chociaż od dłuższego czasu nie mamy z sobą nic wspólnego.
Jedno jest jednak pewne: choćbyś w mikroświecie miał 100 lat i był seniorem nie wiadomo jakich rodów, gdy przyjdzie okres burzy i naporu nie zdołasz się obronić! Big Grin
Macieju!
Kolejny rak. Ta kłótnia chyba jakieś przerzuty ma.

Temat zamykamy. Ostrzegam, następnym razem wyjęcie tej sprawy skończy się banem (czy tam aresztem, wszystko jedno) na minimum jeden dzień. Profilaktycznie. Kto by tego nie zrobił.

~Wasze kochane Gestapo.
Otwieramy na prośbę. Ale to czerwone ostrzeżenie dalej obowiązuje.

~Wasze kochane Gestapo.
Apropos wypowiedzi Aleksandry, pozwolę sobie zacytować je kłamstwa dotyczące rodu von Vincis,które mocno zniszczyły reputację:
https://coronalocuta.wordpress.com/2015/...ryjskiego/

"Tym bardziej było to przerażające… ten, kto mi groził wyrażał jasną możliwość ingerencji i przewrotu bez poszanowania prawa, tak jak było to zrobione w Brodrii."
"Tak w Brodrii doszło do pośredniego zamachu stanu. Gdybym nie zrezygnowała byłoby jeszcze gorzej, bo zapewne do tronu nie zostałby dopuszczony mój syn."

Pytanie dziennikarza:
"Może Pani sprecyzować nieco swoje zarzuty? Kto i w jaki sposób miałby uniemożliwić sukcesję tronu Jego Wysokości?"

Odpowiedzi:
"Mój były mąż wraz z jego rodziną!"

"Wszyscy byliśmy świadkami próby obalenia mnie przez wspomniane osoby. Zaczęło się od mojego konfliktu z seniorem von Vincis, który celowo sprowadził zza ”grobu” mojego zmarłego męża."


Nic więcej nie mam do powiedzenia, ludzie którzy myślą logicznie - zrozumieją, a ci którzy są zaślepieni w swej nienawiści albo głupich ideach nigdy się nie przebudzą.
P.S. Kupiłem mydło w płynie - nie bedzie tak wypadać w więzieniu.
No to jedziemy do więzienia w Nurgucie.
Miłej pracy w kamieniołomie.
Meeh, czy ty serio uważasz, że moja żona przejmie się jakimiś kolejnymi atakami z Twojej strony? Zajmij się czymś konstruktywnym.
Jakimi atakami? To ona mnie ciągle atakowała i oskarżała o wszystko co się stało - nawet o swoja abdykację. Trzeba naprostować tą sprawę, a ja nie pozwolę na niszczenie mojego imienia.
Macieju, nas obydwu do więzienia?
Póki co, nie.
Dobra, to dla jasności, bo jak z prywatnych wiadomości, która otrzymuję, wynika, że jasno nie jest - nie rozmawiamy tu o kłótniach w tematyce określonej w poście otwierającym.
Teli.
A teraz niech ten temat zdechnie.