Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Zamówienie dla Rządu Carstwa Brodryjskiego [RAT]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:
[Obrazek: 145?cb=20150803123112]Witam Serdecznie.

W imieniu Rządu Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego chciałbym złożyć zamówienie na dziesięć samolotów pasażerskich dla Brodryjskich Linii Lotniczych .

/-/Tomasz Bagrat Dostojewski
Kanclerz Rządu Najjaśniejszego Carstwa Brodryjskiego
RAT prosi o trochę czasu na złożenie propozycji samolotów cywilnych - gdyż obecnie wszystkie wydziały naszej firmy są obciążone pracami związanymi z zamówieniem CB na elementy lotnictwa wojskowego CSZ.
Oczywiście rozumiem.
Składam ponowną prośbę o zamówienie.  ( Oczywiście o ile czas pozwoli na realizację).
Do realizacji zamówienia potrzebne są pewne dane ze strony Brodryjskiej...

1/ Określenie "samolot pasażerski" jest mało precyzyjne, bo obejmuje zarówno stosunkowo niewielkie samoloty przeznaczone dla lotów pasażerskich na liniach lokalnych i na niewielkie odległości, jak i bardzo duże samoloty stosowane do komunikacji "międzykontynentalnej". Proszę dokładniej określić potrzeby - do jakiego rodzaju lotów i przewozów pasażerskim te samoloty mają być przystosowane.

2/ Aby wykonać samolot firma RAT potrzebuje informacji czy te linie lotnicze mają jakieś logo, czy mają jakieś "kolory firmowe" itd.
Brodryjskie Linie Lotnicze nie posiadają puki co żadnego loga. Samoloty przeznaczone będą do oblatywania po terenie Nordaty oraz Hasselandu . Także większość samolotów będzie mniejszych. poprosiłbym jednak także o dwa duże samoloty w razie otwarcia połączeń z innymi kontynentami.
A przynajmniej określenie samych barw "firmowych" - określonych w sposób najprostszy np. niebieski i żółty, czerwony i granatowy itp. Przy czym unikałbym koloru czarnego (źle wychodzi) oraz wziął pod uwagę, że samolot i tak na dużych powierzchniach będzie biały (co jest typowe dla malowań cywilnych samolotów pasażerskich).
Proponuję więc barwy biało - żółte.
(22.06.2016, 09:19:59)Tomasz Bagrat-Dostojewski link napisał(a):biało - żółte.
Biało-żółte na generalnie białym samolocie? Nie będzie to wyglądało zbyt atrakcyjnie... No ale jak chcesz.
Więc niech będzie niebieski i żółty.
Czy te linie mają jakąś nazwę własną czy po prostu nazywają się "Brodryjskie Linie Lotnicze" (BLL)?
Dokładnie.  Brodryjskie Linie Lotnicze.