Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: O Biurze Promocji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
BIURO PROMOCJI

[left-indent][justify][right-indent]Biuro Promocji zostało powołane przez prezydenta Eddarda Noqterna rozporządzeniem ws. utworzenia biura z dnia 4 listopada 2015 r. Od tamtej pory funkcję prezesa ów biura pełni Heinrich Hewret Wettin, który zajmuje się promocją Republiki Bialeńskiej oraz państw stowarzyszonych na zewnętrznych rubieżach polskiego internetu.

Akcja promocyjna polega na próbie zachęcenia potencjalnie zainteresowanych osób do dołączenia do społeczności bialeńskiej poprzez przekazywanie informacji i ciekawostek, rozsyłanie ulotek zachęcających do odwiedzin oraz promocja Republiki Bialeńskiej na Facebooku.[/right-indent][/justify][/left-indent]

Jeżeli jesteś zainteresowany wsparciem Biura Promocji w popularyzacji Republiki Bialeńskiej oraz państw stowarzyszonych, możesz swoje wsparcie zaoferować w tym wątku.

Zapraszam do współpracy!
Ja oczywiście z chęcią wesprę te działania, tak na arenie mikronacyjnej, jak i w realu. Jednak dla konkretów proponuję stworzenie zamkniętej dla osób z zewnątrz platformy dyskusyjnej.
Dobrze słyszeć!
W jakim stopniu dyskusja ma być odizolowana? Czy forum obywatelskie widoczne tylko dla obywateli RB nie jest wystarczające?
Zapewne wystarczające. W kwestii promocji "węższej" (tj. w ramach polskich mikronacji) lepiej publicznie pomysłami się nie chwalić. Promocja "szersza" (w realu) - cóż, tu raczej należałoby współpracować z innymi, ale czarno to widzę. Tak czy inaczej, ja sam (a i Hasseland jako całość) chętnie będę działał. Przynajmniej wiem już, jakie pomysły słabo skutkują  >Sad Np. rozdawanie ulotek na konwentach s-f działa słabo (chyba, żeby to było nie 100, a 1000 czy więcej ulotek)...
Kiedyś pracowałem w gazecie internetowej i m.in. roznosiłem ulotki. Żeby miało to jakiś efekt, materiały trzeba liczyć w tysiącach, a nie w setkach. Zakładając przy tym, że tylko w najlepszym przypadku 1/2 osób przeczyta taką ulotkę.
Czy wciąż istnieje możliwość pomocy przy reklamowaniu RB? Smile
Jak najbardziej.
Chętnie pomogę w tej sprawie, mógłbym prosić o jakieś wskazówki? Smile
Składam rezygnację z funkcji dyrektora Biura Promocji ze skutkiem natychmiastowym (na podstawie wyroku SL kiedyś w przeszłości ws. natychmiastowych rezygnacji, co jest jednoznaczne z zaprzestaniem pełnienia funkcji - to tak, żeby nie musieć odwoływać się samego siebie ze stanowiska...).

Poszukiwana osoba chętna do objęci tego stanowiska.
To ja chciałbym zgłosić kandydaturę [member=153]Piotra Pawła[/member], jeśli będzie zainteresowany. Wydaje mi się, że zrobił bardzo dużo w kierunku promocji i ma możliwości reklamy Bialenii.
Jeżeli wskazana osoba wyrazi taką chęć i gotowość do pracy, to nie ma problemu.
Hmmm.
Mogę spróbować...
Ups, przepraszam bardzo... W rozporządzeniu była mowa o prezesie Biura Promocji, więc trzymajmy się takiej wersji. Wink

Oto decyzja: http://spolecznosc.bialenia.org.pl/index...8#msg59088
Dziękuję. Prezes brzmi bardzo dumnie!...
Moje gratulacje Wink

Piotrze Pawle, jeśli Wasza Wysokość będzie kiedyś potrzebować wsparcia w promocji, chętnie podam pomocną dłoń! Smile     
Dziekuję. Muszę tylko się zorientować, gdzie Biuro ma siedzibę, czyli jakieś miejsce do dyskusji... w MSZ? Tak czy inaczej zamierzam zorganizować Zespół Doradczy i przeprowadzić kilka działań...