Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Uroczysty wjazd do Zjednoczonego Bałdaraszu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Miasto odcięte od całego kraju - Bałdarasz. Nie, nie chodzi o Bałdarasz Ramszar lub Stary Bałdarasz, a oto Bałdarasz, który jest teraz łączony mostami przez sztuczną rzekę. Ludzie klaszczą, gdy Fiodor przybywa do miasta. Wszyscy wiedzą, że ktoś chce złączyć Bałdarasz z Bialenią. Jedyne co jest w tym smutne, to widok głodnych, bezdomnych dorosłych i dzieci, przez których cierpi serce Fiodora. Przyjechał tu, aby uszczęśliwić choć kilkaset osób. Zaczął mówić do mieszkańców tych ruin.
- Szanowni Towarzysze! Czyż nie godzi to w nasze serca, żeśmy zmuszeni do tego, aby jakiś Princeps nami rządził i się zapychał żarciem w swoim pałacyku? Kto jest za znacjonalizowaniem wszystkich zakładów na terenie Bałdaraszu w ręce Jahołdojewszczyzny?
Tłum znacząco podnosił dłonie. Chciano tego od dawna.
- A kto jest za utworzeniem autonomicznej Jahołdajewszczyzny z Kubilajem Spirkinem?
Tu każdy podnosił dłonie. Widać teraz było iskierki w oczach mieszkańców.
- To na barykady!
Każdy mężczyzna od 25 do 55 roku życia dostał broń i miał bronić miasta, kobiety pracowały w fabrykach, a dzieci w piekarniach i uczyły się w szkołach. Bałdarasz wrócił i ma się dobrze!
Eeeeee... A nie prościej byłoby wykopać którąś z ustaw o utworzeniu...?
Nie, lepiej przegrzebać archiwum regionów (mogę pokopać na starym forum wątki z ZSEE).
Śmiało. Wink
Do Bałdaraszu wjeżdżają po kolei białe ciężarówki, a w nich wszystko, co potrzebne do życia - jedzenie, woda, ubrania, pościel, koce, mundury, ubrania robocze i broń. Mieszkańcy Bałdaraszu krzyczeli z radości! Odprawiano radosny marsz i rozpoczęto budowę muru z jednym wjazdem, gdyby ktoś chciał przyjechać i zobaczyć odżywające miasto. Dodatkowo zaczynamy naprawę domów, fabryk i wieżowców, które są w ruinie. Chwała Bałdaraszowi!
[Obrazek: rX6cgU7.jpg]
Konwój z pomocą dla Bałdaraszu
Dziś ciężki dzień pracy za nami - Odbudowaliśmy prawie całe miasto prócz czterech dzielnic i wieżowców. Za dzielnice weźmiemy się jutro, a wieżowce rozbierzemy, a resztę na wysypiska! Dziś zrobiono kolejne głosowanie na Placu w pobliżu ratusza - Czy wybudować budynek Soboru Powszechnego? Z tysiąca zebranych 600 była za, 200 przeciw i tyle samo się wstrzymało. Dziś też podleciał pod Bałdarasz helikopter SZ RB, który zaczął strzelać w stronę miasta. Straty to 16 ludzi i jeden helikopter, bo odpowiedzieliśmy z RPG. Chcemy dzierżawy Bałdaraszu i zachęcamy innych do uczestniczenia w odbudowie miasta. Chwała Bałdaraszowi!
Te wieżowce to bloki mieszkalne. :Smile
(25.04.2016, 21:18:21)Maciej Kamiński link napisał(a): [ -> ]Te wieżowce to bloki mieszkalne. :Smile
Trudno, zbudujemy nowe. Mamy zapał i chęć!
(25.04.2016, 21:17:27)Fiodor Swirydiuk link napisał(a): [ -> ]Straty to 16 ludzi i jeden helikopter, bo odpowiedzieliśmy z RPG.
Wy chyba macie zwidy po bimbrze... to wron strzelaliście chyba - jakbym tam wysłał nasze SP to już by Was nie było...  Na razie SZ RB jeszcze nie interweniują. Jakieś terro-bandyctwo to sprawa Policji - jak sobie nie da rady to wkroczymy, ale potem znowu będziecie się mogli już tylko w "Metro" bawić.  >>D

Śmigłowiec bojowy z RPG... a dużo filmów z Hollywood.  3-D 3-D 3-D
A tu chodzi o nasze RPG na wasz śmigłowiec. Z resztą, co wam szkodzi wydzierżawić Bałdarasz jako moje prywatne miasto?
Zacznijmy może od nieszczególnego poparcia od obywateli jahołdzkich.
(25.04.2016, 21:31:35)Maciej Kamiński link napisał(a): [ -> ]Zacznijmy może od nieszczególnego poparcia od obywateli jahołdzkich.
W czym to przeszkadza?
P.S. [member=99]Alberto de Medici[/member] przyłaź!
https://www.youtube.com/watch?v=Ud6LguqXJoE

Jak chcesz, to działaj - tylko przygotuj ustawę o utworzeniu Jahołdy i przepchnij ją przez zamrażarkę. I wsio. Ja opiniuję pozytywnie.
W narracji z całą pewnością to przeszkadza. B)
(25.04.2016, 21:56:14)Maciej Kamiński link napisał(a): [ -> ]W narracji z całą pewnością to przeszkadza. B)
Narracja, (brzydkie słowo). Coś się wyskrobie (nie myśl o tym ty chory człowieku!).
(25.04.2016, 21:30:32)Fiodor Swirydiuk link napisał(a): [ -> ]A tu chodzi o nasze RPG na wasz śmigłowiec.
No o to co mi chodzi...  bo pisanie o zestrzeliwaniu śmigłowców z RPG to właśnie trąci Hollywood. Ponadto gdybyś się odważył strzelać z czegokolwiek do naszych maszyn (których przecież tam nie wysłałem jak kiedyś) to:

1/ W tym całym Bałdaraszu mógłbyś już tylko "Metro" zrobić".  >Big Grin

2/ Jak na razie to gdzieś tam w kwitach widniejesz jako żołnierz SZ RB czyli po prostu Cię za zdradę odstrzelę i nawet Szanowny Kolega Maciej Policjant mi potrzebny nie będzie (wewnętrzna sprawa armii).  >Big Grin

(25.04.2016, 21:30:32)Fiodor Swirydiuk link napisał(a): [ -> ]Z resztą, co wam szkodzi wydzierżawić Bałdarasz jako moje prywatne miasto?
Ano kompletnie nic nam nie szkodzi - napisz na to kwity jak człowiek cywilizowany i tyle... a nie baw się jakąś "secesję" bo Cię zniszczę i tyle.

Załatw to jak człowiek i jak inni tutaj - przecież mamy nasze "prywatne lenna". Załatw to formalinie i baw się w "swoje prywatne miasto" do bólu. Nikt ci nie broni... Nawet chętnie w razie czego w czymś pomogę czy pojadę się tam napić na ten przykład. Tylko drogę obrałeś - delikatnie mówiąc "szkodliwą dla zdrowia".
Jedno ze zdań to takie kucełowe trochę, czyli "bo Cię zniszczę i tyle". A teraz chcij pisać ustawy jak Hewret zaczął tak biurokratyzować...
Masz przynajmniej siedmiu mułów, którzy mogą Ci pomóc w pisaniu. :roll:
A co do niszczenia... Poszukaj sobie momentu, w którym Feliks zrezygnował z atamanienia oryginalnej AJ dla lepszego oglądu na kontekst. ,Wink
A po co mi muły jak mam mózg.
Żebyś nie musiał go nadmiernie przemęczać dostosowywaniem swoich pomysłów do biurokratycznych wymogów.
Stron: 1 2