Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Faktoria w Anatolii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 139_03_05_16_2_32_18.png]

W południowej Anatolii, na terenie lenna Mechanice Faradobusowskie ukończono dziś budowę nadmorskiej faktorii handlowej Kompanii Faradobusów. Zgodnie z opinią wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych towary przeznaczone do sprzedaży będą dostarczane bezpośrednio tutaj i magazynowane, a także odbierane przez niektórych klientów.

Kompleks składa się z budynku administracyjnego, 3 sporej wielkości magazynów z chłodniami, warsztatów, przetwórni, garażu oraz niewielkiego portu, w którym możliwy jest jednak rozładunek sporej wielkości jednostek. Niedaleko faktorii urządzono także pas startowy z hangarem.

[Obrazek: 1.jpg]
Wczoraj do faktorii dopłynął okręty D-5 "Kondominium", na pokładzie którego znajdują się egzotyczne towary przywiezione z wyprawy do Tirimudzii, która rozpoczęła się prawie rok temu. Już niebawem rozpocznie się ich dystrybucja.
Planując ożywienie działalności Kompanii na terenie Bialenii chcemy przystąpić wreszcie do uruchomienia na szeroką skalę sprzedaży produktów kolonialnych. Poszukujemy dostatecznie atrakcyjnej, głównie pod względem fabularnym, metody ich rozprowadzania. W grę wchodzą karawany wysyłane do najdalszych zakątków Republiki lub budowa czegoś na kształt biedasupermarketów. Z chęcią przyjmiemy wszelkie sugestie, a te trafne nagrodzimy w naturze.