Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Wieści z zagranicy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W Hasselandzie strajkują, bo nic tam się nie dzieje:
http://forum.hasseland.eu/index.php/topi...l#msg69005
(10.06.2017, 20:04:58)Maciej Kamiński napisał(a): [ -> ]Przecież ja mam macki sięgające każdego szczebla władzy, Sasza powtarzała to tyle razy, ma pewnie nawet dowody, zgromadzone przez niezależnych ekspertów, tylko ich nie zobaczymy, bo nie jesteśmy tego godni.
Nie są głupi, chcą żyć, bo konflikcie z Policją nawet w Sarmacji nie będą mieli czego szukać.
W przeszłości jakoś się nie bali, a wtedy te macki były masywniejsze i wyposażone w kolce.
Nie warto komentować, ale interesuje mnie co wy bierzecie...
(10.06.2017, 22:25:31)Aleksandra Dostojewska napisał(a): [ -> ]Nie warto komentować, ale interesuje mnie co wy bierzecie...

Sok z gumijagód.
Czasami biorę sobie parę żelków z szafy w pokoju.
I pewnie dla wszystkich Wenedia to nie jedyna ojczyzna.
Nie, tylko Tymoteusz von Hohenzollern jest imigrantem.
(11.06.2017, 14:21:41)Piotr Novitius napisał(a): [ -> ]Wenedia ma już 3 stałych mieszkańców i Konstytucję. Smile

To już więcej niż część mikronacji! Smile Gratuluję odwagi i życzę powodzenia w budowie nowego, silnego i trwałego państwa. W przyszłości chętnie odwiedzę Wasze ziemię, żeby lepiej poznać te nieznane mi, ale zapewne niezwykle ciekawe krainy.
Dziękuję za miłe słowa i zapraszam Smile
Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tożsamości pewnych osób, to polecam niniejszą dyskusję: http://kugaria.cba.pl/forum/t/co-rok-201...post-17085
(10.06.2017, 15:20:40)RCA napisał(a): [ -> ]
(10.06.2017, 14:53:49)Daniel von Witt napisał(a): [ -> ]Nie jestem celebrytą i nie bawię się w mikronacjach dla czyjeś sympatii, więc pudło Wink
Ależ jesteś drogi Panie Premierze, jesteś. Jesteś też trochę atencyjną panną, która wrzuca pierda tu, pierda tam, i patrzy jaką owe pierdy wywołają reakcję. Im większą (w ilości) tym bardziej ego atencyjnej panny ukontentowane. To jest jeden ze sposobów budowania aktywności na forum KD, tolerowany i w ogóle. Przecież o tak wiele lepszy od gry zorganizowanej przez Księcia Sarmacji, prawda? Różnica klas, różnica kultur i różnica w szacunku, jakim obdarza się otoczenie, pokazuje jedno... celebryta, atencyjna panna von Witt nijak umywa się do JKM Tomasza Ivo Hugona, czy każdej innej postaci, która ma na swych barkach odpowiedzialność za państwo czy społeczeństwo. Czas, Panie Premierze, spaść z własnego piedestału, i spokornieć. Polecam, to pomaga. Mi pomogło.
To jest jeden wielki Pański pierd Big Grin Bo nie wiem po co nagle to porównanie do Księcia, skoro się z nim nie porównuję i nie chodzi mi o jakieś wyścigi na szczyt. No ale Pan w moją stronę lubi pierdzieć. Taka Pańska kultura, znana tu i ówdzie.

(-) Daniel von Witt
(14.06.2017, 14:57:26)Maciej Kamiński napisał(a): [ -> ]Jeżeli ktoś jeszcze ma wątpliwości co do tożsamości pewnych osób, to polecam niniejszą dyskusję: http://kugaria.cba.pl/forum/t/co-rok-201...post-17085

Że niby Altani to Aleksandra? Równie dobrze może to być ktoś kto chce się pod nią podszywać. A co z resztą?
A kim jest ten Anonymous, który zaczął dyskusje?
Są ludzie, których stylu nie można podrobić. Poza tym, nie widziałem ani jednej osoby, która by otwarcie i głośno ją popierała, od dobrych trzech miesięcy.
Ten anonimowy to ktoś z obecnie wykasowanym kontem.
http://kugaria.cba.pl/forum/t/nordatyzm-...post-17176

Cytat:Wpadłam na pomysł budowy nowej ideologii politycznej, która zakładałaby podbój Nordaty przez Brodrię Południową (jedyną prawowitą i najwspanialszą Brodrię, a nie gnojstwo z północy) i Chanat Kugarski pod moim przywództwem. W ten oto sposób powstałaby najsilniejsza koalicja na świecie, która kontrolowałaby wszystkie ziemie od Bialenii (durnej Bialenii, bo zerwała układ z imperium Aleksandry) po wschodnie krańce Nordaty! Byłaby to superpotęga z miliardem ludzi w obu krajach łącznie!

Cytat:durnej Bialenii, bo zerwała układ z imperium Aleksandry

Cytat:durnej Bialenii

Cytat:durnej

D U R N E J

https://www.youtube.com/watch?v=4iKLtfoP-wk
Nie będę nawet komentować.. . Sądzę, że ktoś z was jest tą Altani i celowo upodobania się do mnie. Podejrzewam Ametysta lub Iwana.
Brzmi prawie jak TVP Info.
Lecz się chora kobieto!