Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Wieści z zagranicy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Boom w Suderlandzie jest, bo mamy wysoką liczbę aktywnych obywateli co na logikę musi dawać dużo postów.
Nie zgodzę się z @RCA. O ile w lipcu posty nabijał wątek z liczeniem, o tyle w sierpniu w dziale gier i zabaw było relatywnie bardzo mało postów. Liczba przydatnych postów była wysoka. Było między innymi dużo postów w Senacie czy Sądzie.  I już prędzej stosunek konkretów do spamu wynosił 9:1.
(03.09.2017, 18:23:42)Ametyst Faradobus napisał(a): [ -> ]ZSKHiW od strony technicznej aktualnie funkcjonuje tylko u Cukierberga.

Czy pragniesz utrzymanie traktatu?
A dlaczego mielibyśmy go nie utrzymywać? Przecież monarchosocjalizm trwać będzie wiecznie.
To strona główna ZSKHiW też już zniknęła?
(03.09.2017, 18:33:48)Mykko napisał(a): [ -> ]Boom w Suderlandzie jest, bo mamy wysoką liczbę aktywnych obywateli co na logikę musi dawać dużo postów.
Nie zgodzę się z @RCA. O ile w lipcu posty nabijał wątek z liczeniem, o tyle w sierpniu w dziale gier i zabaw było relatywnie bardzo mało postów. Liczba przydatnych postów była wysoka. Było między innymi dużo postów w Senacie czy Sądzie.  I już prędzej stosunek konkretów do spamu wynosił 9:1.

Już jeżeli, to w przypadku Suderlandu to "1", to 210 postów, a więc okolice miesięcznego przerobu takiego Baridasu czy Austro-Węgier. Tongue
Jak tam panuje Anokracja w Suderlandzie. I Pan RCA ma słuszną rację. A co do aktywności obywateli to można się zaśmiać z niej ponieważ juz 3 obywateli odeszło z suderlandu bo wie że te państwo zaczyna się rozpadać ze względów sztucznie utrzymywanej atmosfery.
(06.09.2017, 20:36:35)Leszek Roskohard napisał(a): [ -> ]Jak tam panuje Anokracja w Suderlandzie. I Pan RCA ma słuszną rację. A co do aktywności obywateli to można się zaśmiać z niej ponieważ juz 3 obywateli odeszło z suderlandu bo wie że te państwo zaczyna się rozpadać ze względów sztucznie utrzymywanej atmosfery.
Faktycznie odeszło 3 obywateli. Ale ja powiem dlaczego.
Pierwszy rujnował atmosferę w kraju i zdołał go podzielić, przegrał proces sądowy, lecz nawet nie śmiał się stosować do wyroku, obraził się po wywaleniu z konferencji Skype za obrażanie innych i zaczął kasować swoje posty a potem zrujnował reprezentację kraju i bank państwowy. Dobrze, że odszedł, bo jego trzymanie dłużej groziło odejściem połowy państwa.
Drugi był ślepo zapatrzony w pierwszego, nie dostrzegał jak bardzo tamten rujnował kraj i chwilę po tym jak odszedł on poszedł za nim.
Trzeci odszedł bo obraził się za wprowadzenie systemu PTS w celu uporządkowania obrad. (To nie żart) a teraz poszedł do Bialenii i żali się hurr durrr Jaki to Suderland okropny hurr durr oligarchia hurr durr

Zalecam też dokładniejsze sprawdzenie terminu "Anokracja" który w tym przypadku pasuje jak wół do karety.
Nie żali się tylko piszę fakty. Ponadto System PTS nie wprowadzono do sali obrad tylko do grupy gdzie nie powinno być użyte PTS. Tu mam dowody:
http://prntscr.com/gj09s1

Zobaczycie tam wprowadzenie PTS do nieodpowiedniej konwersacji która służyła do pisania ogólnego, a nie do obrad jak to stwierdził Mykko.

Co do sprawy z Panem Zjawą, Pan Zjawa został niesłusznie oskarżony, ponieważ działał dla państwa ponieważ zauważył że policja była nieaktywna za kadencji Lotnika. Lotnik wiedząc o sytuacji postanowił dla uratowania swojej z posady nagle zwiększył swoją aktywność w policji i nagle zaczął nawet zamawiać radiowozy. Lecz przedtem Policjanci no jakby to ująć na patrole wyruszali pieszo, ewentualnie jakiś obywatel pożyczył im rower. Ponadto sfałszowano wyrok do tego że pan Zjawa miał przeprosić Lotnika. Nie było by w tym nic dziwnego(aczkolwiek Pan Lotnik powinien przeprosić mnie za wyzwiska, nie tylko zresztą on) gdyby nie fakt że w opisie było ,,Czcigodnego, wielkiego Pana Lotnika pragnę przeprosić...". Więc jak widać początkowa treść jak miał przeprosić można nazwać absurdem. Samo państwo można też nazwać absurdem ze względu na panującą Anokrację i sztywną atmosferę. Dlatego apeluje do Bialenii dla własnego dobra mieć oko na swoich sojuszników a konkretnie na Suderland, w którym nie dają w sądzie dochodzić do głosu, policja się budzi dopiero gdy zauwarzono że jest nieaktywna i prezydent wprowadza na wszystkie konfy jakie się da(łącznie z tymi co służą do zwyczajnych rozmów, a nie obrad) do robienia systemu PTS. Dziękuje za uwagę.

PS.Pan Mykko nawet zakładam nie wiedział o terminię "Anokracja", więc proszę o niewychwalanie się czymś co dopiero pan poznał, bo wcześniej nie miał pan bladego pojęcia.
Widzę, że Bialenia stała się miejscem do rozwiązywania zagranicznych sporów, może trzeba powołać jakiś trybunał arbitrażowy? Wink
Mógłbym zostać świętym mężem, wielkim autorytetem, do którego wielcy tego świata pielgrzymowaliby niczym Karamazowowie do Zosimy.
https://www.youtube.com/watch?v=UEesJd4yr2U

Komunikat po polsku:

"Obywatele i obywatelki Brodrii Północnej!

Dzisiaj, 13 września, o godzinie 10 w nocy, Carskie Siły Zbrojne całkowicie opanowały terytorium Brodrii Południowej! Wszystkie pozostałości, tak zwanej, "armii" południa kapitulowały i bez jakiegokolwiek sprzeciwu złożyły broń, przechodząc do niewoli. Naród Brodryjski znowu może cieszyć się zjednoczonym krajem!".
Wspaniale!
Wincyj! Czynścij!
Wreszcie Iwaszka naprawiłeś błąd wplątania w wewnętrzne sprawy Brodrii grabarza Wilusia Orańskiego. Gratulacje, tak przypuszczam.
Częściowe zalanie Wenedii: http://wenedia.c0.pl/
Jak wam się powodzi w tej Wenedii? Z tego co widzę to wam się nie przelewa Tongue
Gratuluję Ojcze! (Naaajs nagrany w j.rosyjskim!)
Ruś Batawska przenosi się na nowe forum - http://rusbatawska.c0.pl/index.php