Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Wieści z zagranicy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Smutne. Ja bym usunął ten ranking. Przynajmniej nikt by sobie nie powiększał e-penisa z tytułu bycia wyżej w tabelce napisanych postów.
Masz powiększonego przez sam fakt bycia tutaj.
A ja bardzo lubię w ogóle wszystkie rankingi, konkursy, toplisty itp. więc też z niecierpliwością czekam na wyniki. Fajnie, że ktoś to co miesiąc robi, ale jeśli fundacja Inferno to porzuci, to sam chętnie mogę się tym zająć.

Ponadto, uważam że mikronacje powinny ze sobą rywalizować - szczególnie jeśli chcemy być popularni wśród młodzieży i znaleźć szersze grono osób to powinniśmy podążać za trendami współczesnego świata - jak choćby za grywalizacją.

Może rzeczywiście sama forma (czyli posty na forum) nie jest dobra i prowadzi do licznych nadużyć, ale do tej pory nie powstało nic lepszego - chociaż nie ukrywam, że można by się było pokusić o bardziej skomplikowany algorytm, uwzględniający artykuły, komentarze itp.

Ostatecznie ranking pozwala jeszcze śledzić trendy zarówno w całym mikroświecie (ogólny spadek postów, albo poprawa sytuacji), czy też w danej mikronacji - przecież jest zdecydowana różnica między Bialenią 4500+, a obecną...
(06.12.2017, 16:35:36)Hewret von Thorn napisał(a): [ -> ]Masz powiększonego przez sam fakt bycia tutaj.
Ta próba rozreklamowania mikro była złota.
(06.12.2017, 12:52:21)Iwan Pietrow napisał(a): [ -> ]Smutne. Ja bym usunął ten ranking. Przynajmniej nikt by sobie nie powiększał e-penisa z tytułu bycia wyżej w tabelce napisanych postów.

Ja jestem innego zdania - takie listy zwiększają poziom rywalizacji, co z kolei motywuje do aktywności stanowiącej w obecnej sytuacji cel nadrzędny i nie powodują przy tym żadnych szkód, więc uważam je za coś dobrego.
Moje absolutnie ulubione państwo rozważa poważnie dalszy sens funkcjonowania: http://rotria.boo.pl/showthread.php?tid=1681
Zachęcam Wieniawkę do powrotu, a pozostałych Rotryjczyków do osiedlenia się.
I co miałbym tu robić?
Czego dusza zapragnie. Można prowadzić wspólnotę, angażować się na UB, kłócić się z Tadeuszem, etc.
Albo logować się i nabijać wyświetlenia.
(06.12.2017, 23:29:15)Hewret von Thorn napisał(a): [ -> ]kłócić się z Tadeuszem

Polecam. Ja osobiście uwielbiam kłócić się z Tadeuszem.
Ja jestem księdzem, a Wy nie lubicie księży.
(06.12.2017, 23:47:07)Paolo Carlo de Medici y Zep napisał(a): [ -> ]Ja jestem księdzem, a Wy nie lubicie księży.
Zasadniczo to głównie ja nie lubię. I nie księży, tylko Rotrii.
Ja tam lubię. Gdyby Ksiądz Prymas @"Carlos Lorenzo de Medici" nie wyjechał we wrześniu na jakąś prowincję to nawet zabrałbym go na kawę.
A rankingu jak nie było, tak dalej nie ma.
Przynajmniej JKM Karolina Aleksandra zwróciła uwagę, że ostatnio wyrażenie "ranking" jest najczęściej wpisywanym hasłem w wyszukiwarce na forum Dreamlandu.
Dreamland składa oficjalną propozycję przejścia "Kościoła bez ziemi" na ziemię dreamlandzką.

Czy Bialeńczycy chcieliby współistnieć z Rotrią, jak to wspominali Rotryjczycy?
Ej... Dlaczego bialeńskie MSZ śpi? Też coś powinniśmy zrobić!
Pytanie, czy chcemy coś robić.. Ja osobiście - jako ambasador mogę taką propozycję złożyć, ale samowolki nie ma. Wink
Jakie MSZ?
Nie brałem pod uwagę w ogóle wychodzenia z jakąś propozycją, sądząc, że Rotria sama powinna zdecydować, gdzie chce działać. Zresztą, z tego, co się orientuję, kandydatura Bialenii w ogóle nie była rozpatrywana, a RON był najchętniej wymieniany przez duchownych.

Aczkolwiek jeśli Bialeńczycy nie mają nic przeciwko, to uważam, że powinniśmy wyrazić chęć objęcia opieką każdego państwa, jakie ewentualnie mogłoby przystać na tę ofertę. Tym bardziej z tak bogatą historią, rozwiniętą kulturą i merytoryczną dyskusją.