Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Wieści z zagranicy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Aktualizacja - Król Piotr Paweł I ogłosił własną śmierć: http://hasseland.eu/forum/viewtopic.php?...5563#p5563
Mam nadzieję, że Hasseland przetrwa pomimo zmiany władz.
@edit
Oho.
Król Piotr Paweł I zmarł o godz. 10:41. Królestwo Hasselandu przeżywa Kryzys. Nie będzie pogrzebu - taka była decyzja  zmarłego.

Cytat:Możemy wysłać obserwatorów z Republiki Bialeńskiej i Federacji Brodryjskiej, jeśli Hasseland na to pozwoli.

Jeżeli byłaby taka opcja prosiłbym o przesłanie obserwatorów, którzy sprawdzą czy obecne procesy bedą zachodzić zgodnie z konstytucją. Jest obawa, że ktoś będzie chciał wykorzystać sytuację.
Zgłaszam się na obserwatora. Z Hasselandem się trochę związałem podczas Szczytu, tak więc chciałbym Im się w ten sposób odwdzięczyć za gościnę. Tak więc, jeżeli Bialenia będzie wysyłać - wnioskuję o wysłanie mej osoby.
Co do linku do RLS: Zrobienie (skutecznej) rewolucji w Bialenii jest niemożliwe, chyba, że masz dostęp do serwera i kopii zapasowych na sprzęcie Hugona. :Smile
(25.11.2014, 19:24:18)Maciej Kamiński link napisał(a): [ -> ]Co do linku do RLS: Zrobienie (skutecznej) rewolucji w Bialenii jest niemożliwe, chyba, że masz dostęp do serwera i kopii zapasowych na sprzęcie Hugona. :Smile
Zależy, co rozumie się jako skuteczną rewolucję. Jeśli rozumie się przez to przejęcie władzy nas systemami, to rzeczywiście rewolucjoniści musieliby mieć Hugona po swojej stronie. Jeśli jednak rozumie się przez to znaczne osłabienie kraju, sparaliżowanie funkcjonowania i przejęcie kilku obywateli, to taka rewolucja jest możliwa w każdej mikronacji.
Meh. Nie jest dobrze. Bo czekanie 24h to za duży wysiłek dla Iwanowicza.
Nic nie sparaliżują, póki nie da się im za dużo uprawnień. No a nawet jeśli - to naprawienie tego to kwestia kilku minut (wgrać kopię zapasową, a potem pogonić policjanta, żeby wpakował kulę w łeb winnym pod pretekstem trollingu; ewentualnie porobić screeny z dowodami winy).
Przejęcie kilku obywateli - na to akurat nic nie poradzimy, to nie Brodria za najlepszych czasów cara Grutina, jest wolność osiedlania się.

EDYCJA: Chyba nikt nie ma wątpliwości, żeby tego zamachu stanu zalinkowanego wyżej nie uznawać?
(25.11.2014, 19:45:43)Kristian Iversen link napisał(a): [ -> ]Meh. Nie jest dobrze. Bo czekanie 24h to za duży wysiłek dla Iwanowicza.
Noqtern też w tym uczestniczy, czy Iwanowicz sam go wpisał bez pytania?
Bez pytania, jak mniemam. W tym wątku, w którym notabene mnie Iwanowicz zbeształ, Noqtern powiedział jasno, iż nie popiera takich działań.
No, to jest tak śmieszne, jak Brodria na drugim forum. Big Grin Znowu Wielki Pan, z którym dyskutować nie wolno.
Cytat:Nie potwierdzam swojego członkostwa  w tym nielegalnym zgromadzeniu.
Tak to jest, gdy jest pełno socjalistów w jakimś kraju.
Same rewolucje im w głowach.
Kto zgadnie, co się święci?

ZAGADKA
Reaktywacja? Big Grin
Prawo powrotu? :Smile
(25.11.2014, 22:16:17)AndrzejSwarzewski link napisał(a): [ -> ]Reaktywacja? Big Grin

Cieszysz się? Tongue
(25.11.2014, 22:11:43)Hugon Hewret von Vincis link napisał(a): [ -> ]Kto zgadnie, co się święci?

ZAGADKA

Inkorporujemy? Smile
(25.11.2014, 22:22:57)Konstanty Jerzy Michalski link napisał(a): [ -> ][quote author=Hugon Hewret von Vincis link=topic=575.msg20730#msg20730 date=1416946303]
Kto zgadnie, co się święci?

ZAGADKA

Inkorporujemy? Smile
[/quote]
Padłem. ;D
[Obrazek: bMvZLGN.png]