Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Wieści z zagranicy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(02.04.2015, 19:02:23)Feliks Spirkin link napisał(a): [ -> ]Ten młody kraj zapowiada się nieźle:
http://www.kucelgrad.4ra.pl/forums.php
Zapowiada się prawie tak świetnie jak Festia Finia. :Smile

(02.04.2015, 18:58:24)Aleksander Grzegowski link napisał(a): [ -> ]http://micropedia.wikia.com/wiki/Imperium_Chersyjskie - Kolejne państewko...
Patrząc po grupach na forum, chyba wiadomo, kto jest założycielem. :Smile
No nie poprawiajcie już sobie humoru tymi krajami. W Bialenii też jest jeszcze wiele do zrobienia. Widmo yoyonacyjności krąży nad wieloma krajami, Leblandia postawiła nam wysoko poprzeczkę. ^^
[Obrazek: iQs3ZXL.png]

Uroczy obraz. <3
Ten szyk nie jest realny. W średniowieczu i renesansie używano klinów. Smile
Ten halabardnik jest dwa razy większy niż ten król na koniu. Big Grin
Ci strzelcy stoją poza horyzontem zdarzeń, oddzieleni od niego zakrzywieniem czasoprzestrzeni, a Wy się jakichś szyków czy rozmiarów czepiacie.
Dość smutna dyskusja toczy się w Królestwie Dreamlandu:
http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic....2&start=30
(04.04.2015, 10:13:24)AndrzejSwarzewski link napisał(a): [ -> ]Kolejna dawka ciekawych państw:
http://www.corleone.4ra.pl/forums.php
http://www.slawonia.pun.pl/

Akurat z tymi dwoma krajami można wiązać nadzieję.
Dlatego, że Smiff i Pappen?
(04.04.2015, 12:37:23)AndrzejSwarzewski link napisał(a): [ -> ]Dlatego, że Smiff i Pappen?

Tak, przynajmniej to są ludzie z jakimś doświadczeniem i można mieć nadzieję, że wyjdzie z tego coś fajnego.
Ta polityka podziałów i nowych państw według mnie nie przyniesie nic dobrego mikroświatowi. Szkoda, że tak doświadczone osoby nie zasilą, któregoś już istniejącego państwa.
(04.04.2015, 12:58:13)Eddard Noqtern link napisał(a): [ -> ]Ta polityka podziałów i nowych państw według mnie nie przyniesie nic dobrego mikroświatowi. Szkoda, że tak doświadczone osoby nie zasilą, któregoś już istniejącego państwa.
Nic dobrego mikroświatowi nie przyniesie, ale to chyba nie do uniknięcia. Znaczy się, jest jeden sposób na uniknięcie: ogólnoświatowe państw, w którym każdy może proklamować powstanie nowej autonomii. Ale obecnie to są jeszcze niestety tylko miraże.
Niestety, jak ktoś ma charakter "kreatora", "wielkiego budowniczego", to tak szybko nie zrezygnuje z tworzenia nowych państw. Aż w końcu zrozumie, że samemu nie zrobi się czegoś tak fajnego, jak w większej grupie. Ale do tego trzeba dojrzeć. Wink
Ciaran van Scharfschuetze został nowym Prezydentem Trizondalu. Jego I Zastępcą jest Ozzy Washburn.
Takie tam wspomnienia:
Ciaran van Scharfschuetze jako wiceprezydent RWŚ nie sprawdzał się (był nim długo bo był mianowany z kadencji na kadencję), a wspólnie z Price Rosenbergiem totalnie wszystko rozpieprzył.
Potem Adonju przeprowadził czerwcową rewolucję wojskową, ja zostałem p.o najdłuższym w historii RWŚ, a po wrześniowych wyborach prezydentem został Bluekrk, którym potem zapadł się pod ziemię. Później już było tylko gorzej bo RWŚ zaczęło zarządzać jakaś tam banda gimbusów (które wśród mikronacji prowadziło Korinat Gaudium). I tak nastąpił upadek mikronacjo-gry.
A ja potem wyemigrowałem do Republiki Victoria bo nie chciało mi się uczestniczyć w tym całym "byśkowskim" cyrku.
Ale to jednak było kilka lat temu. ^^ Ludzie się zmieniają, a w niektórych przypadkach po prostu dorastają.
Ja nie rozumiem, czemu niektóre opinie ciągną się przez tyle lat. Jakby ktoś był bez winy, nie popełnił nigdy żadnego błędu i nie strzelił żadnej gafy. Wink
(05.04.2015, 22:03:32)AndrzejSwarzewski link napisał(a): [ -> ]Ale to jednak było kilka lat temu. ^^ Ludzie się zmieniają, a w niektórych przypadkach po prostu dorastają.
Ja nie rozumiem, czemu niektóre opinie ciągną się przez tyle lat. Jakby ktoś był bez winy, nie popełnił nigdy żadnego błędu i nie strzelił żadnej gafy. Wink

Na Pollinie jest tylko jedna osoba, która nie zmienia swojego zachowania od pół dekady.
Może ktoś zaznajomiony z dreamlandzkim prawem mi pomoże. Czy skoro "planowe 5 miesięcy kadencji Izby Poselskiej minęło pod koniec marca", to kadencja IP w Dreamlandzie nie jest stała, tylko zależy od jakichś zmiennych?