Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Robotnicy idą na mecz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W niedzielę do Janowicz przyjadą Galaktyczni z Wolnogradu, liderzy Ligi Bialeńskiej.
To bardzo ważny mecz, bowiem możemy przerwać Galaktycznym świetną passę i umocnić się na drugim miejscu w tabeli.
Znowu aktualny będzie nasz hymn:

Przyjezdni dostaną wpierdol
Nie uciekną do pociągu!
Pomimo początkowego prowadzenia i remisu na koniec pierwszej połowy przegraliśmy 2:1.

To nieważne czy wygrają nasi
Na stadionie i tak będzie gorąco
Nie uciekną do pociągu

Spadliśmy na trzecie miejsce w tabeli, ale kwestią jednej kolejki jest powrót na drugą. W środę Robotnicy jadą do Tomaszewa spuścić lanie LKS-owi, natomiast wyprzedzający nas GuteLidzb zapewne zostanie pokonany przez Galaktycznych.

Nic się nie stało!
Robotnicy, jak to będzie w przyszłym sezonie?
Cytat:No cóż, ja jakoś ostatnio zupełnie nie mam głowy do tych meczów. Koniec roku szkolne, więc jak zwykle nerwówka, jeśli się chce jakoś wypaść...
Cytat:Poczekaj na rekrutację do szkoły średniej w przyszłym roku, to dopiero będzie nerwówka. Big Grin Big GrinBig Grin Tylko nieliczni mogą jej uniknąć, tak więc radzę wygrać jakąś olimpiadę. Smile SmileSmile
Phi, u nas akurat dwa licea, jedno dobre i drugie niezbyt. Ale ostatnimi czasy i to dobre rekrutuje coraz słabszych uczniów, przez ten niż demograficzny. Tak więc powinienem się załapać. Big Grin Big GrinBig Grin