Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Apel do Cara
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wasza Carska Mość!
Apeluję o jak najszybsze wycofanie Ukazu o uwięzieniu:
- Tomasza Bagrata-Dostojewskiego
- Fiodora Swirydiuka
- Piotra Konstantego Dostojewskiego

Carstwo nie może pozwolić sobie na utratę tak zasłużonych obywateli. Proszę o podjęcie rozmów z samozwańczą tzw. Federacją Brodryjską. Najważniejsze jest dobro Brodrii, a to jest niemożliwe bez obywateli.

Z poważaniem.
Wyżej wymienieni mają dostęp do działu "obozowego", tam możemy rozmawiać. Skazanych nie uwolnię, dopóki nie wyrażą skruchy nad swymi działaniami.
A jeśli doprowadzi to do rozpadu państwa?
Cytat:A jeśli doprowadzi to do rozpadu państwa?

Nie doprowadzi. Jako najwyższa władza Carstwa Brodryjskiego mogę zapewnić, iż w sytuacji realnego zagrożenia rozpadem, podejmę działania, które zniszczą zdrajców.
Cóż, ja jestem obiektywny, dlatego w tym przypadku muszę przyznać rację Carowi. Za próbę oderwania terytorium od kraju kara jest słuszna. Organizując pucz trzeba mieć siłę i argumenty - uczcie się od najlepszych, czyli Medyceuszy (Karolu II pozdrawiam Cię). Władca absolutny w takim wypadku nie może pozwolić sobie na rozprzestrzenie buntu.
Wygórowane Ego nie pozwoli Iwanowi na podjęcie negocjacji.
Iwanie, Zniszczysz nas?  W jaki sposób?Jeżeli będzie trzeba, przeniesiemy się na forum innego państwa.
Wzywam cie do negocjacji.
To jedyna dla Waszego państwa szansa. Tylko czy będziecie uznani przez społeczność międzynarodową. To najistotniejsza kwestia.
Nie będę rozmawiał ze zdrajcami. Myślicie sobie, że narobicie rabanu i przez to zmusicie mnie do rozmów? Tylko głupcy tak myślą... Nikt nawet nie będzie na Was poważnie patrzył.

Lepiej będzie, jak skończycie te yoyonacyjne działania i przejrzycie na oczy. Jeżeli przeniesiecie się na inne forum, to wtedy zgłoszę Was do Sądu Ludowego, a ponadto wystąpię do SZ RB o pomoc. Byle kto nie będzie niszczył Brodrii.
I co nam zrobisz jeżeli będziemy działali na innym forum? Nic.
(08.08.2016, 19:41:57)Tomasz Bagrat-Dostojewski link napisał(a):I co nam zrobisz jeżeli będziemy działali na innym forum? Nic.

Argumentacja na poziomie dziecka z przedszkola... Chcecie sobie działać, proszę bardzo - nikt nie będzie Was uznawać, będziecie istnieć we własnych marzeniach. Utrzymacie się góra miesiąc.
Ha ha ha... Myślisz że siedzę na tyłku i nic?  Rozmawiałem już z głowami trzech państw które uznają Republikę Brodryjską.  A jedne z nich zaoferowało miejsce na forum.
Wyciągam rękę do Ciebie,  nie zmarnuj tego.  Więcej już tego nie zrobię.
Nie będę z Wami rozmawiał, dopóki nie ukorzycie się przede mną. Jeżeli dalej będziecie prowadzić działania secesyjne, to wtedy zawiśniecie w Brodrii na stryczku.
W Brodrii zawisne a po forum Bialenii i innych będę dalej chodził niczym Zjawa.  Ha ha ha...
Meine Herren,

Przybyłem do Brodrii, bo myślałem, że to poważny kraj. Jednak kiedy patrze na niniejszą wymianę zdań to powątpiewam w ową powagę. Carowi radzę nie wdawać się w podwórkowe dyskusje, a puczystom proponuje aby naprawili swój błąd. Każdy z Was twierdzi, że działa dla dobra swego kraju, a jednak wszyscy działacie na jego szkodę doprowadzając do tych idiotycznych podziałów. Jeśli tak dalej pójdzie to zacznę się zastanawiać nad opuszczeniem Brodrii przez co stracicie kolejnego obywatela.

Herezja, wszędzie herezja...
Janie,  to już tylko i wyłącznie twoja decyzja. Nie mniej szkoda byłoby stracić tak zacnego obywatela.  Zapraszam Cię jako gubernatora Czuwacji o dołączenie do Republiki Brodryjskiej, tak jak zrobiły to Nikolezja,  Ruś Batawska oraz Bałmucja Wschodnia.
Scheiße! (uderza się w pierś z rozgoryczenia)

Czy Wy naprawdę nie widzicie kretynizmu swoich działań? Czy tak się zachowuje brodryjski obywatel i arystokrata? W Austro-Węgrzech za takie coś postawiliby Was pod ścianą siedziby Kriegsministra i nakarmili ołowiem. A nie przepraszam... W Monarchii każdy miał na tyle szacunku i godności, że nawet nie odważyłby się podjąć takich kroków przeciwko Monarsze. Nawołuję po raz ostatni - ogarnijcie się i skończcie tą zabawę, bo ona Was do niczego nie zaprowadzi.
Niech żyje Republika.
Na takie traktowanie się nie zgadzam. Cóż mogę siedzieć w obozie, lecz przysięgam Bogu że wrogowie Federacji nigdy nie zaznają spokoju! Chcieliśmy współpracować, lecz teraz Federacja weźmie sprawy w swoje ręce tyle w tym temacie.