Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Noklezja - region Republiki Brodryjskiej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dziś Iwan powołał gubernatora Noklezji.
Ciężko powoływać urzędnika na stanowisko nie mając władzy nad regionem. Królestwo Noklezji należy do Fiodora Swirydiuka , które to jest regionem Republiki Brodryjskiej.
Władze w Bałmustanie nie uznają żadnych Ukazów Carskich.


[attachment id=1 msg=55481]

Jako że Wszechwładny Iwan usunął ten post z forum Brodrii,  napisałem go tu.
Kc Tomuś  <3
(14.08.2016, 19:37:51)Tomasz Bagrat-Dostojewski link napisał(a):Dziś Iwan powołał gubernatora Noklezji.
Ciężko powoływać urzędnika na stanowisko nie mając władzy nad regionem. Królestwo Noklezji należy do Fiodora Swirydiuka , które to jest regionem Republiki Brodryjskiej.
Władze w Bałmustanie nie uznają żadnych Ukazów Carskich.
Jako że Wszechwładny Iwan usunął ten post z forum Brodrii,  napisałem go tu.

Czekam z niecierpliwością na zbliżające się rozmowy, ale nie jestem w stanie zdzierżyć jednego - dlaczego administracja pozwala na pisanie jakichkolwiek postów, związanych z "Republiką Brodryjską"? Przypomnę, iż jest to nielegalny twór, nieuznawany przez Republikę Bialeńską, utworzony po haniebnym buncie Tomasza Bagrata-Dostojewskiego. Organizator tej całej szopki ma jeszcze czelność tytułować się "p.o. Prezydenta Republiki Brodryjskiej". Przecież to jest najzwyklejsze naruszenie art. 52 KK...

Powracając do postów związanych z tą całą "Republiką", albo szerzej, do postów związanych z tworzeniem państw - czy w sytuacji, kiedy zapragnę sobie proklamować, np. Republikę Tysiąca Obozów Pracy, to też będę mógł wykorzystywać FORUM BIALEŃSKIE do kreowania własnego kraju?
Ten artykuł dotyczy funkcji pełnionych w RB. Poza tym, póki linków reklamowych nie wstawiają, to niech się w fikcję bawią... Hewretowi i Markusowi dwa i pół roku temu pozwoliliśmy...
Znajdujemy się na terenie mojego lenna ,gdzie będzie mieściła się siedziba władz "Republiki Brodryjskiej".  ponad to chciałbym zauważyć Iwanie że owszem , Bialenia nie uznała Republiki, ale i także jej nie potępiła , pozostała neutralna. Skoro usuwasz moje posty na forum Brodrii, będę pisał w dziale mojego lenna.
(14.08.2016, 20:16:47)Maciej Kamiński link napisał(a):Hewretowi i Markusowi dwa i pół roku temu pozwoliliśmy...

Jahołdajewszczyzna powstała 4 dni po Naszej rejestracji. Big Grin
Chciałbym powiedzieć, iż za Swirydiuka i szajki dobrze nie było. Panu Bagratowi zależy bardziej na dobru obywateli, czy na swoich kolesi z Republiki Brodyjskiej? [Link]
A tu ma szanowny link do Carskiego Miasta Iżniewsk - http://brodria.bialenia.org.pl/index.php?board=454.0 . oraz do Sankt Aleksandrov - http://brodria.bialenia.org.pl/index.php?board=455.0 ,Miasto Cara, proszę zwrócić uwagę na datę ostatnich postów. Także proszę mi nie mówić nic o aktywności regionów skoro stolica jest zaniedbana.
I to wszystko zmieściliście na terenie jednej małej marchii? :o
Iwan usuwa praktycznie wszystkie moje posty na forum Brodrii, nie miałem wyjścia.
A nie masz wyjścia takiego, aby pogodzić się z Carem i legalnie budować Brodrię? Czy aż tak musisz dążyć do władzy, aby pełnić funkcję Prezydenta? Za wszelką cenę?
(14.08.2016, 22:56:55)Tomasz Bagrat-Dostojewski link napisał(a):Iwan usuwa praktycznie wszystkie moje posty na forum Brodrii, nie miałem wyjścia.

Jeżeli to spam to słusznie, jeżeli nie to nieładne.
Urząd Prezydenta będzie wybierany, więc nie jest pewne że Ja będę Prezydentem. Prawo demokracji Ned.

Ametyście.
Usunął wszystkie moje odezwy do narodu itp. Przecież miałem prawo do tego.