Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: SONDAŻ PREZYDENCKI PAŹDZIERNIK 2016
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szanowni Państwo!

4 października 2016 r., czyli dokładnie za miesiąc, upływa termin sprawowania funkcji Prezydenta Republiki Bialeńskiej przez Hewreta Faradobusa. Zapraszam do udziału w pierwszym sondażu prezydenckim przed październikową elekcją. W badaniu umieszczeni zostali najważniejsi i najaktywniejsi obywatele Bialenii i państw z nią stowarzyszonych - Hasselandu i Brodrii, z wyjątkiem kilkukrotnego Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego, który zadeklarował, że na pewno nie weźmie udziału w wyborach.
Czyżby co druga ankietowana osoba pragnęła mojej reelekcji? Wink
Nikt nie rozważa kandydatury Konstantego, a ja na niego zagłosowałem.
(04.09.2016, 21:40:32)Hewret Faradobus link napisał(a):Czyżby co druga ankietowana osoba pragnęła mojej reelekcji? Wink

Czyżbyś zmienił zdanie co do kandydowania na kolejną kadencję?  Wink
Jak na razie wyniki sondażu są bardzo ciekawe i chyba dość jasno pokazują, którym politykom społeczeństwo najbardziej ufa.
Klub Konserwatywny to nie partia, wypraszam sobie taki afront.
Cytat:z wyjątkiem kilkukrotnego Prezydenta Andrzeja Swarzewskiego, który zadeklarował, że na pewno nie weźmie udziału w wyborach.
Serioo? :o

Zagłosowałem na Macieja. Kiedyś wydawało mi się, że nie ma w Bialenii nikogo o poglądach bardziej odległych ode mnie. A obecnie społeczeństwo tak odjechało, że Maciej wydaje mi się najrozsądniejszy i najbliższy mi światopoglądowo. Zgroza.  :,(
Cytat:Kiedyś wydawało mi się, że nie ma w Bialenii nikogo o poglądach bardziej odległych ode mnie. A obecnie społeczeństwo tak odjechało, że Maciej wydaje mi się najrozsądniejszy i najbliższy mi światopoglądowo.

W jakim kierunku odjechało? Jestem ciekaw, jakie to poglądy?
Cytat:W jakim kierunku odjechało?

"Nie trzeba głośno mówić". Wink

Cytat:Jestem ciekaw, jakie to poglądy?
Maciej przecież chce władzy Parlamentu, a ja jestem prezydencjalistą! No i Maciej był we frakcji poważnopaństwowej, a ja w śmieszkowej. Wink
Ale Mackiewicza proszę w to nie mieszać. Nie ma/nie było w Bialenii zwolenników pre, preegzystencjalizmu prezydencjalizmu i śmieszków? Proszę nie żartować.
A i tak wychodzi, że "Hewret musi zostać"...  Smile
(05.09.2016, 04:30:37)Ronon Dex link napisał(a):A i tak wychodzi, że "Hewret musi zostać"...  Smile

Niekoniecznie - w przypadku głosowania pomiędzy Hewretem a Eddardem nie można mieć pewności, kogo poparłyby osoby głosujące w sondażu na pozostałych kandydatów.

Dla mnie jedynymi słusznymi kandydatami są właśnie Eddard oraz Hewret. Smile
Dla mnie, jedynym słusznym jest Andrzej Swarzewski, który, już po raz kolejny, unosi się dumą i nie chce kandydować. :roll:
Ja również uważam, że z tych, co mogliby kandydować, to Andrzej Swarzewski byłby najlepszym kandydatem.
Zagłosowałem na Freddericka Hufflepuffa. To bardzo doświadczony i aktywny polityk, działacz. Myślę, że to on powinien przejąć stery państwa po Hewrecie.  Wink
Czyżby wrony przymierzały się do zainstalowania (ah, jakże to wulgarnie brzmi) w Pałacu Prezydenckim red. Hufflepuffa?
(04.09.2016, 22:54:37)AndrzejSwarzewski link napisał(a):
Cytat:W jakim kierunku odjechało?

"Nie trzeba głośno mówić". Wink

Cytat:Jestem ciekaw, jakie to poglądy?
Maciej przecież chce władzy Parlamentu, a ja jestem prezydencjalistą! No i Maciej był we frakcji poważnopaństwowej, a ja w śmieszkowej. Wink
Dodajmy też nasze wykluczające się poglądy na prawo karne, sam sposób sprawowania władzy wykonawczej (z pominięciem jej uprawnień) czy politykę zagraniczną. Najbardziej to chyba nas łączy... realne miejsce zamieszkania.

(05.09.2016, 18:49:54)Alberto de Medici link napisał(a):Czyżby wrony przymierzały się do zainstalowania (ah, jakże to wulgarnie brzmi) w Pałacu Prezydenckim red. Hufflepuffa?
Czysto złośliwie powiem, że ciekaw jestem, czy tym razem dadzą radę dokonać zgłoszenia w terminie. >>D Niech to podziała motywująco.
(05.09.2016, 19:58:37)Maciej Kamiński link napisał(a):Dodajmy też nasze wykluczające się poglądy na prawo karne, sam sposób sprawowania władzy wykonawczej (z pominięciem jej uprawnień) czy politykę zagraniczną. Najbardziej to chyba nas łączy... realne miejsce zamieszkania.

No i to, że jesteście w Bialenii od samego początku, w związku z czym świetnie się znacie. Łatwo możecie przewidzieć swoje zachowanie. Myślę, że to łączy Was najbardziej. Lęk przed nowymi i zmianami jednak trochę jest?

(05.09.2016, 19:58:37)Maciej Kamiński link napisał(a):[quote author=Alberto de Medici link=topic=6486.msg58463#msg58463 date=1473094194]
Czyżby wrony przymierzały się do zainstalowania (ah, jakże to wulgarnie brzmi) w Pałacu Prezydenckim red. Hufflepuffa?
Czysto złośliwie powiem, że ciekaw jestem, czy tym razem dadzą radę dokonać zgłoszenia w terminie. >>D Niech to podziała motywująco.
[/quote]

Wyraziłem tylko opinię, kto według mnie powinien przejąć kluczę do Pałacu. Jest to jednak tylko prywatna opinia, a nie oficjalna nominacja "wron".  Big Grin Cieszę się jednak, że wybór naszego kandydata budzi aż takie zainteresowanie.  ;D
Nie wiem, czy zdecyduję się na ponowny start w wyborach prezydenckich po podwójnym fiasku mojej kandydatury w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Prezydent Faradobus bardzo dobrze się sprawdził na stanowisku!
Panie redaktorze, kiedy numer 80 gazety "wBialenii"?
Czy z racji tak długiej przerwy w wydawaniu będzie to obszerny numerek?
Stron: 1 2