Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Rozpoczynam prace - i zapraszam do współpracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie!
Jako nowy prezes Biura Promocji rozpoczynam prace. Zapraszam wszystkich chętnych do współpracy - tworzę Zespół Doradczy przy Prezesie Biura Promocji, na razie nieformalny. Proszę o zgłoszenia!
Tak jak deklarowałem wcześniej, chętnie pomogę Wink   
MSZ również zgodnie z zapowiedziami będzie w miarę możliwości i potrzeb wspierać Biuro Promocji.  Wink
Dziękuję, zawsze dobrze mieć wsparcie, choć liczyłem na większe grono zainteresowanych.  B)
W związku z wynikiem wyborów, po formalnym przejęciu urzędu przez nowego Prezydenta, zamierzam złożyć rezygnację (trudno jednocześnie być w Rządzie i w opozycji) - co oczywiście nie będzie oznaczać zakończenia moich działań na rzecz promocji Bialenii. Swoją aktywność przeniosę do organizacji pozarządowej.
Prezes Biura Promocji nie jest członkiem Rządu.
Hmmmm.
A kim?
Ale podlega Prezydentowi?
Tak czy inaczej omówię sprawę z kolegami w WR.
Podlega na tę chwilę MSZ...
Podlega prezydentowi, ale baaardzo pośrednio. Prezes Biura Promocji podlega Ministrowi Spraw Zagranicznych, który z kolei od jutra podlegać będzie Premierowi. A dopiero Premier, podobnie jak cała Republika, podlega prezydentowi.
Zachęcam do nierezygnowania z pracy przez polityczne animozje. 
Nie chodzi o polityczne animozje, a o udział (lub nie) w pewnej strukturze, tworzonej przez konkretną osobę i z konkretnymi ludźmi. A Bialenię mogę promować niezależnie od urzędu. Tym niemniej sprawę przemyślę.
(05.10.2016, 18:40:25)Piotr Pawel I link napisał(a): [ -> ]Nie chodzi o polityczne animozje, a o udział (lub nie) w pewnej strukturze, tworzonej przez konkretną osobę i z konkretnymi ludźmi. A Bialenię mogę promować niezależnie od urzędu. Tym niemniej sprawę przemyślę.
Również zachęcam do nie rezygnacji ze stanowiska. Jako nowy Minister Spraw Zagranicznych, liczę na owocną współpracę w kwestii promocji. Dlaczego kraj ma ucierpieć z powodu układów politycznych? Rząd jak i opozycja powinny działać dla dobra państwa, a więc musimy wreszcie odłożyć na bok interesy frakcyjne na rzecz kraju.