Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Reaktywujemy Nordlines - punkt zakupu biletów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nordlines wraca do działania! Rozszerzamy działalność i oprócz lotów organizować będziemy również połączenia autokarowe. Na razie prowadzimy tylko dwie nitki połączeń autokarowych w Abachazji, wkrótce jednak przewiduje się otwarcie połączeń w Bialenii.

Zmienia się sposób zakupu biletów Nordlines. Szczegóły na stronie linii.
Wkrótce przewidziane jest wprowadzenie możliwości płacenia za bilety Nordlines walutą bialeńską.
Wielka szkoda że zlikwidowaliście walutę w Bialenii. A ja już zacząłem układać cenniki na połączenia Nordlines w BLN. No cóż, muszę przynajmniej na razie odwołać plany wprowadzenia płatności bialenami za bilety.
Zajrzyj do najnowszych ustaw. Nikt niczego nie likwiduje, wręcz przeciwnie.
(02.06.2017, 06:44:02)Mikołaj Patryk Dostojewski napisał(a): [ -> ]Wielka szkoda że zlikwidowaliście walutę w Bialenii. A ja już zacząłem układać cenniki na połączenia Nordlines w BLN. No cóż, muszę przynajmniej na razie odwołać plany wprowadzenia płatności bialenami za bilety.
...Ale pamiętasz, że waluta jest regulowana przepisami konstytucyjnymi?
Nordlines wprowadza możliwość płacenia za bilety za pomocą bialenów po naprawdę niskich cenach! Tym samym problem "na co wydawać bialeny?' uważam za rozwiązany Wink
Tak właściwie, to jak można w praktyce opłacić bilet?
1. Wypełniasz formularz w biurze i puszczasz przelew
2. Ja zatwierdzam formularz i wysyłam bilet
Przelew musi pójść najpóźniej 3 doby przed odjazdem/odlotem
Ale tak faktycznie.
Tak naprawdę zakup jest na niby.
Tu wszystko jest na niby.
Swoją drogą można by pomyśleć o pewnym "urealnieniu" systemu przemieszczania się. Dziś można powiedzieć, że "teleportujemy się" w każde miejsce. A może ciekawym pomysłem byłoby wprowadzenie obowiązku kupna biletu w takich liniach lotniczych, kolejowych itp., lub, alternatywnie, zakupu własnego środka transportu? Rozruszało by to nieco naszą gospodarkę.