Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: [Sonda I] Rozpad stowarzyszenia?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ostatnio myślałem, aby rozpocząć działalność swojej gazety.

Jednak nie mam pomysłu na jej nazwę, zwłaszcza że "El Espectador de la Bialenia" zbyt bardzo w pamięć nie wpada i można popełnić błędy w nazewnictwie (sam nie jestem pewien co do rodzajników). Rozważam nazwę coś na wzór dawnej partii politycznej Marii Primisz, tzn. "Jedna Bialenia". Nazwa krótka, łatwa do zapamiętania, wiadomo o co chodzi. Jeśli zapytamy o regularność - to myślę, że tygodnik. Co do treści - na pierwszy plan to oczywiście wydarzenia z Bialenii, potem sport, wieści zagraniczne, ewentualne wspominki co się w historii polskich mikronacji wydarzyło w danym miesiącu (max. 3 wydarzenia). Jeszcze by było miejsce na prywatne felietony przesłane do redakcji, tj. do mnie.

Start własnej gazety przewiduję circa w połowie listopada i będzie wydawana przez stronę główną Republiki Bialeńskiej.

Tymczasem zapraszam do udziału w sondzie I.
Nie wiem kim trzeba być, żeby glosować na nie.. .
(02.11.2016, 14:49:15)Alberto de Medici link napisał(a): [ -> ]Nie wiem kim trzeba być, żeby glosować na nie.. .

Innej narodowości.
Ostatnio [member=227]Frederick Hufflepuff[/member] zgłosił się do mnie z propozycją prowadzenia wBialenii. Zgodziłem się, tak więc będę pisać dla tej gazety. Frederickowi jeszcze tego nie mówiłem, ale chyba będę wydawać swoją twórczość pod nazwą "wBialenii Deluxe" w ramach tej marki.

Mam nadzieję, że się zgodzi.
[attachment id=1 msg=62829]
Ależ naturalnie, że się zgadzam i nie mam żadnych zastrzeżeń. Gazeta "wBialenii" przez okres swojej działalności na rynku prasy międzynarodowej stworzyła pewną markę, więc grzechem byłoby tego w jakiś sposób nie wykorzystać. Cieszę się, że znalazł się kontynuator - ja będę pisał sporadycznie i nieregularnie.