Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: FIRMA BIAL-FOOD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
http://i.imgur.com/iBDN76Y.png

Firma Bial-food zajmuje się, jak wskazuje nazwa produkcją i dystrybucją żywności. Na razie ogranicza się do mleka i konserw, głównie mielonych ryb.Firma sprowadza ryby z Regionu Nadoceanicznego, a mleko z Autonomii Jahołdajewszczyzny. Puszki i kartony na mleko są sprowadzane z Wschodniego regionu przemysłowego. Po sprowadzeniu mleko trafia bezpośrednio do pakowni ( na razie jest tylko jedna w Wolnogradzie, w przyszłości będzie więcej ) . Bardziej skomplikowana jest sprawa z rybami, gdyż trzeba je oczyścić z ości i zmielić. Trafiają więc one do budynku przetwórczego znajdującego się obok pakowni. Są one tam filetowane i mielone, by trafić do pakowni i puszek. Na razie produkty dystrybuowane są tylko w Wolnogradzie, lecz w razie sprzyjających okoliczności będą one sprzedawane również w innych miastach.
Jak będziesz chciał więcej rodzajów tego jedzenia, to mogę Ci z Tomaszewa dostarczać. I tak się dosyć najadamy. Smile SmileSmile
Dzięki, co konkretnie możesz dostarczać?
Cytat:Dzięki, co konkretnie możesz dostarczać?
Zboża i mąkę z nich. Ale wpierw trzeba się osobno zarejestrować.
Dziękuję za informację. Od razu przystąpię do negocjacji kiedy będzie to możliwe.
Mógłbym założyć spółkę z panem i z tanimi cenami sprzedawać suszoną herbatę z Ville de Agnou. W razie czego proponuje aby oboje nas było prezesami tej firmy, jeśli nie, to proszę o podział 30 % zysków dla siebie i stanowisko wiceprezesa.
Wstępnie zgadzam się na tą 2 opcje. Proponuję negocjować na PW.
Jak najbardziej mi odpowiada. Mogę jeszcze dorzucić wkład własny 200 św. pod warunkiem że ty też dorzucisz wkład własny na konto firmy w wysokości 200 św. .
Nowe logo BIAL-FOOD.

[Obrazek: QY3toFD.png?1]
Jak najbardziej może być.
Firma do przejęcia.
BIW decyduje się odciąć kroplówkę, jako, że powstała konkurencja w tej niszy. Firma zostanie zlikwidowana, jak tylko się ją rozliczy.