Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Wybory Lwa Wolnogradu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Każdemu pół litra.
Ja natomiast obiecuję prawdziwe aleksandryjskie reformy systemu.
Ja za to chciałbym przede wszystkim dokończyć reformę poprzez przyjęcie znowelizowanej ustawy m.in. dot. Lwa Wolnogradu. Poza tym liczę na fabularyzację Wolnogradu jako stolicy Republiki, pragnę też organizować międzylennowe konkursy. Podoba mi się też pomysł stron lenn dla każdego chętnego posiadacza ziemskiego - kiedyś już to się pojawiło.
Jak ktoś chce coś dodać lub zadać kandydatom pytania, to zapraszam, ponieważ jutro wieczorem zaczniemy głosowanie. Smile
Tradycyjnie uprzedzę najbardziej oczywiste pytania: gumę Turbo lubię żuć, tańcem można wielbić Sternika, nie boję się Nietzschego, małe dziewczynki z warkoczykami lubię, ale nie tak jak Arkadiusz Przejściowy karły.
Zapomniałeś o otwarciu. Sad
Jakim otwarciu?
Otwarciu spadku Morfeusza Lucjusza Tylera. A co miałeś na myśli?
BTW, koniec tego spamu.
Czy inni kandydaci mają plan w sprawie słabej jakości kibli w Wolnogradzie (zwlaszcza do ametysta Wink ).
Będą jeszcze gorsze.
Czy kandydaci lubią paprykarz?
(17.03.2017, 00:04:20)Maciej Kamiński napisał(a): [ -> ]Czy kandydaci lubią paprykarz?

Nie wiem co to jest.
Jak żyć, Panie Marszałku, jak żyć...
Co zrobicie z Brodryjską mniejszością w mieście? Brudasy zabierajo dobrym obywatelom prace, gwałco kobity i nawracajo na jakiś dzowny rotryzm.
(17.03.2017, 07:07:28)Akrypa Rabotowicz von Primisz napisał(a): [ -> ]Co zrobicie z Brodryjską mniejszością w mieście? Brudasy zabierajo dobrym obywatelom prace, gwałco kobity i nawracajo na jakiś dzowny rotryzm.

Jesteś niepoważny...
Radzę skończyć z obrażaniem Rotrii.
Co do rotryzmu to niech sobie siedzą, ale szkalować ich też będzie wolno. W ogóle Wolnograd powinien być, w mojej wizji, miastem pluralizmu religijnego, bo tak będzie po prostu ciekawie. Sam bym ufundował jakiś Dom Tez.

Jeżeli chodzi o zabierających pracę Brodryjczyków to należy utworzyć, rzecz jasna, nowe miejsca pracy dla młodzieży i dla ludzi, zaś mniejszość brodryjska może fabularnie obsługiwać szerokiego rodzaju usługi. W każdej dużej metropolii tak jest: Moskwa ma Tadżyków i innych, Berlin Turków, Paryż Wietnamczyków, a my możemy mieć Brodryjczyków.
A nawet wedle obecnej narracji mamy ich w takiej pozycji, z tym że w Królisku, a nie Wolnogradzie.
W Niemczech też masz Turków i w Berlinie, i w jakimś Goerlitz.
Rozpoczynamy trzydniowe głosowanie. Smile
Andrzeju, art. 12 ust. 8 Konstytucji:

Cytat:Lew Wolnogradu pełni funkcje Marszałka Sejmu Rzeszy Bialeńskiej. Wybierany jest przez obywateli spośród aktywnych szlachciców na kadencję wynoszącą 6 tygodni, a sposób jego wyboru określa ustawa przyjęta przez Sejm Rzeszy Bialeńskiej. Zaprzysiężenie Lwa Wolnogradu następuje w ciągu 5 dni od daty wyboru przed Sejmem Rzeszy Bialeńskiej. Do czasu jego zaprzysiężenia wszystkie funkcje Lwa Wolnogradu pełni Lew Wolnogradu poprzedniej kadencji.

Wybory powszechne, więc lokal wyborczy. No i musisz sprawdzić, czy na pewno każdy z kandydatów jest na liście szlachciców aktywnych.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10