Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Wybory Lwa Wolnogradu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Również się wstrzymuje. A ma jakiś głos wobec skrajnej nieaktywności? Mógłbym stworzyć kilka miast i każdym głosować? Trzeba będzie to zmodyfikować.
(16.02.2018, 22:15:19)AndrzejSwarzewski napisał(a): [ -> ]Również się wstrzymuje. A ma jakiś głos wobec skrajnej nieaktywności? Mógłbym stworzyć kilka miast i każdym głosować? Trzeba będzie to zmodyfikować.

Może odbierać prawa miejskie po 30 dniach nieaktywności?
Jestem za, a nawet przeciw. A jaką mocą, to już musicie w Biblii spisie sprawdzić.
Poszukamy.
W Biblii są 382 wersety dotyczące mocy do przeszukania. Także miłej nieprzespanej nocy, ktokolwiek się podejmie.
Szukajcie a znajdziecie.
Doprecyzujesz chociaż księgę?
Księga Powtórzonego Prawa - obowiązkowa lektura każdego studenta prawa przed sesją.
Efekt:
Cytat:1 Miłujcie przeto Pana, Boga swojego, i wiernie przestrzegajcie Jego praw, poleceń i nakazów po wszystkie dni. 2 Wy poznaliście je dzisiaj, a nie dzieci wasze, które nie znały i nie widziały pouczenia Pana, Boga waszego, Jego wielkości, Jego mocnej ręki i wyciągniętego ramienia, 3 znaków i dzieł, wszystkiego, czego dokonał w Egipcie względem faraona, króla egipskiego, i całej jego ziemi; 4 co uczynił wojsku egipskiemu, jego koniom i jego rydwanom - jak je kazał zatopić wodom Morza Czerwonego podczas pościgu za wami - wygubił ich Pan1 aż do dnia dzisiejszego; 5 co uczynił wam na pustyni, aż do waszego przyjścia na to miejsce; 6 co uczynił Datanowi i Abiramowi, synom Eliaba, potomka Rubena, gdy ziemia otwarła swą paszczę i pochłonęła ich spośród Izraela razem z ich rodzinami, ich namiotami i całym ich dobytkiem2.
Cytat:9 Strzeż się, by nie powstała w twym sercu niegodziwa myśl: «Blisko jest rok siódmy, rok darowania», byś złym okiem nie patrzał na ubogiego twego brata, nie udzielając mu pomocy. On będzie wzywał Pana przeciwko tobie, a ty obciążysz się grzechem3.
Cytat:1 Słuchaj, Izraelu, ty dzisiaj masz przejść przez Jordan, aby wydziedziczyć narody większe i mocniejsze od ciebie, miasta ogromne i umocnione pod niebo, 2 lud mocny i wysoki, synów Anaka1, znanych ci, o których słyszałeś: «Któż się ostoi wobec synów Anaka?»
Cytat: 13 I dalej mówił do mnie Pan: «Widzę, że ten naród jest narodem o twardym karku. 14 Pozwól, że ich wytępię, wygładzę ich imię spod nieba, a z ciebie uczynię naród mocniejszy i liczniejszy od nich».
Cytat:26 Modliłem się do Pana mówiąc: «Panie nasz, Boże, nie zatracaj ludu swego, własności swojej, który uwolniłeś swą wielkością i wyprowadziłeś z Egiptu mocną ręką. 27 Pomnij na sługi twoje: Abrahama, Izaaka i Jakuba. Nie zwracaj uwagi na upór tego ludu, na jego nieprawość i jego grzech, 28 aby nie mówiono w kraju, z którego nas wyprowadziłeś: "Pan nie może doprowadzić ich do kraju, który im przyrzekł. Z nienawiści ku nim wyprowadził ich, aby pomarli na pustyni". 29 A oni są przecież Twoim ludem, Twoją własnością, któreś wyprowadził z ogromną mocą i wyciągniętym ramieniem».
Cytat:25 Lecz jeśli mężczyzna znalazł na polu młodą kobietę zaślubioną, zadał jej gwałt i spał z nią, umrze sam mężczyzna, który z nią spał. 26 Młodej kobiecie zaś nic nie uczynisz. Młoda kobieta nie popełniła przestępstwa godnego śmierci. Wypadek ten jest podobny do tego, gdy ktoś powstaje przeciw bliźniemu swemu i życia go pozbawi: 27 znalazł ją na polu, młoda kobieta zaślubiona krzyczała, a nikt jej nie przyszedł z pomocą.
Cytat:8 Izraelici opłakiwali Mojżesza na stepach Moabu przez trzydzieści dni.
Potem skończyły się dni żałoby po Mojżeszu. 9 Jozue, syn Nuna, pełen był ducha mądrości, gdyż Mojżesz włożył na niego ręce. Słuchali go Izraelici i czynili, jak im Pan rozkazał przez Mojżesza. 10 Nie powstał więcej w Izraelu prorok podobny do Mojżesza, który by poznał Pana twarzą w twarz, 11 ani [równy] we wszystkich znakach i cudach, które polecił mu Pan czynić w ziemi egipskiej wobec faraona, wszystkich sług jego i całego jego kraju; 12 ani równy mocą ręki i całą wielką grozą, jaką wywołał Mojżesz na oczach całego Izraela.

Co z tego wynika w kwestii liczby głosów Karola, zostawiam pod rozwagę.
Miał moc Faraona, ale siódmego roku podarował połowę folwarków ubogiemu. Jednak po przejściu rzeki Jordan wydziedziczył synów Anaka z ich ziem (tak naprawdę do zgładził ich Bóg). Tylko co z tego jak nie doszło do fizycznego zajęcia ziemi, gdyż Karol przebywał na pustyni, gdzie był świadkiem gwałtu Mojżesza na młodej kobiecie?

W świetle powyższego wynik to 45.
Jest możliwe, ale nie wiem, bo mi nigdy nie dali rejestru.
Panie Prezydencie, do kiedy potrwa głosowanie?
O ile się nie mylę, nic obecnie tego nie reguluje, więc uważam, że standardowe dwie doby będą odpowiednie, a więc do jutra. Uchwałę o wyborze już sam wydasz?
Mam wątpliwości, czy powinienem wydawać uchwałę o wyborze samego siebie, skoro do czasu wejścia w życie uchwały nie będę Lwem Wolnogradu.
p.o Lwa powinien. Tongue
Czyli Miecznik czy Konduktor?
No to ja wydam. Sejm ma jakiś swój Dziennik? Nigdzie takowego nie widziałem.
Konduktor. Miecznik zastępuje Lwa, a Lwa nie ma.
Nk zrobi dziennik praw Rzeszy.
(17.02.2018, 21:55:08)Maciej Kamiński napisał(a): [ -> ]Konduktor. Miecznik zastępuje Lwa, a Lwa nie ma.

W sensie Miecznika też nie ma?
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10