Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: SONDAŻ PREZYDENCKI KWIECIEŃ 2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szanowni Państwo!


Zachęcam do udziału w sondażu dotyczącym wyborów prezydenckich, których ostateczny rezultat już wkrótce zadecyduje o tym, kto będzie piastował najważniejszy urząd w państwie przez następne kilkanaście tygodni. 

Gazeta "wBialenii" niestety nie może aktywnie funkcjonować i nie powróci do regularnego wydawania informacji z kraju i ze świata w najbliższym czasie. 
Nieważne, każda aktywność redakcji cieszy.
No to chyba Ametyst miałby wygrane wybory. I moim zdaniem słusznie. Nie popieram przesadnej krytyki Saszy, bo jest zwyczajnie niesprawiedliwa. Jednakże sądzę, że na chwilę obecną Ametyst będzie lepszym prezydentem.
Oczywiście, że ja.
Mnie wybierze cały Naród.
Ametyst to żałosna kreatura, która pod siebie pisze prawo.... jeśli Ametyst wygra to będę zmuszona coś zrobić, co niestety może zaszkodzić.
Uwierz mi, że zaszkodzić to w tej chwili możesz głównie sobie. Ewentualnie może Brodrii.
(10.04.2017, 14:18:40)Maciej Kamiński napisał(a): [ -> ]Uwierz mi, że zaszkodzić to w tej chwili możesz głównie sobie. Ewentualnie może Brodrii.

Nie będzie mnie pouczał taki parjas jak ty.
Apeluję o spokój. Sad
"Parias" piszemy przez "i".
Ciekaw jestem, czy osoby, które zaznaczyły: "ktoś inny", zechciałaby się z nami podzielić nazwiskiem preferowanego kandydata.
Zachęcam osoby, które wybrały opcje inne niż z nazwiskami dwojga głównych kandydatów do podzielenia się z resztą swoimi poglądami i powodami zaznaczenia poszczególnych opcji.
(16.04.2017, 19:41:37)Maciej Kamiński napisał(a): [ -> ]Ciekaw jestem, czy osoby, które zaznaczyły: "ktoś inny", zechciałaby się z nami podzielić nazwiskiem preferowanego kandydata.

Ewentualnie mogą nie chcieć głosować na żadnego z powyższych, ale nie mieć swojego kandydata. Choć też jestem ciekaw.
[Obrazek: GTY_kim_jong_un_10_as_160906_11x8_1600.jpg]

Jedyny słuszny kandydat!
(09.04.2017, 18:58:06)Frederick Hufflepuff napisał(a): [ -> ]Gazeta "wBialenii" niestety nie może aktywnie funkcjonować i nie powróci do regularnego wydawania informacji z kraju i ze świata w najbliższym czasie.

A w dalszym czasie?
Ależ się sprawdził ten sondaż. Któż by się spodziewał?
A niektórzy mówili, że "wBialenii" nie jest rzetelnym źródłem informacji!
Jedyny prawdziwy sondaż.
(22.04.2017, 21:30:24)AndrzejSwarzewski napisał(a): [ -> ]A niektórzy mówili, że "wBialenii" nie jest rzetelnym źródłem informacji!
Oczywiście, że nie jest, i dlatego jest atrakcyjną pozycją na rynku.

(22.04.2017, 21:27:11)Hewret Faradobus napisał(a): [ -> ]
(09.04.2017, 18:58:06)Frederick Hufflepuff napisał(a): [ -> ]Gazeta "wBialenii" niestety nie może aktywnie funkcjonować i nie powróci do regularnego wydawania informacji z kraju i ze świata w najbliższym czasie.

A w dalszym czasie?
A nie byłeś przypadkiem przyjęty do redakcji?
Funkcjonowanie gazety zależy niestety od ilości mojego wolnego czasu i chęci. Ostatnio trudno jest mi być na tyle aktywnym, aby przyglądać się wszystkim ważnym i mniej ważnym wydarzeniom w kraju oraz w całym mikroświecie i by następnie redagować na te tematy artykuły. Mam ogromną nadzieję, że "wBialenii" powróci jeszcze na rynek medialny ze zdwojoną siłą w przyszłości (nie wykluczam powierzenia innej, odpowiedzialnej osobie stanowiska redaktora naczelnego).