Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Wniosek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wolnograd, 2 maja 2017

Uprzejmie proszę Prezesa o wyrzucenie śmieci poprzez wniesienie aktu oskarżenia na niniejsze popłuczyny po Zaniku.
Byłoby to do uniknięcia w ramach ustawy o postępowaniu w sprawie osób niepożądanych, gdyby pewna jaśnie oświecona caryca nie wydała prawomocnego ułaskawienia dla podlinkowanej wyżej kreatury.

Z poważaniem,
Maciej Kamiński.
Ja bym wolał, aby Maciej Kamiński poszedł na własne utrzymanie w świecie realnym, a nie żył na garnuszku rodziców. Smile

Taka ciemielągwa mikronacyjna jak Ty, Kamiński, będzie uznawał ludzi za śmieci? Wam na tym pomorzu to się kurwa we łbach pomieszało doszczętnie!

Ino mi ciąg skurwysynie z tego typu wnioskami. Takich zwyroli jak Ty się nie powinno tolerować, a Ty  tu jesteś traktowany jako jakiś bożek, przed którym każdy powinien klękać. Oświadczam Ci, że odpowiedni ludzie przedzwonią do twoich prawnych opiekunów i wyegzekwują odpowiednie czyny względem takiego gówniarza jak Ty, Panie Kamiński. Smile
Żadna siła siła na tym świecie nigdy nie zmusi mnie do traktowania po ludzku bydła, które pluje na REALNIE ZMARŁYCH PODCZAS ŻAŁOBY PO NICH. Kropka.
Ja po zmarłych się przejdę tak jak oni chodzili w Katyniu czy innych katowniach przez siebie stworzonych. I sobie to zapamiętaj, Kamiński, że po twoim ryju mój but się przejdzie i już nieważne, czy Ty będziesz żywy czy nieżywy. Nie będzie mnie to obchodzić, jebana wydmuszko!