Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Poszukiwania Narzeczonej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dom Panujący Dostojewskich w osobie Carycy i Imperatorowej  Aleksandry Izabelli I, obwieszcza iż:

Uznając, że pomyślność Domu naszego i wiekuiste jego panowanie od wzrostu liczby naszej zależy, staramy się aby najprzednieszjszy Kawaler i Dziedzic Carstwa Naszego , Piotr Konstanty Pawłowicz zawarł przed Bogiem ku chwale Rodu i Ojczyzny Naszej, związek małżeński, z którego nadzieję mamy, w przyszłości wyjdą Następcy nasi.

Dlatego rozsyłamy naprzód do Dworów i Domów Panujących na całym Pollinie zapytanie, czy by się jakaś niewiasta szlachetna, godna dziedzictwa naszego , nie znalazła, aby wejść w posiadanie zaszczytów Domu naszego.

Wszystkich, którzy chcą nam pomóc w tym dziele, prosimy o propagowanie powyższego zawiadomienia oraz informowanie.

(-) Aleksandra Izabella I, Caryca
Aleksandro to dla mnie zaszczyt, że oficjalnie poszukujesz kobiety, która kiedyś powiększy nasz ród o siebie, a także o moje przyszłe dzieci. Dziękuję!
(18.05.2017, 23:51:18)Piotr Konstanty Pawłowicz napisał(a): [ -> ]Aleksandro to dla mnie zaszczyt, że oficjalnie poszukujesz kobiety, która kiedyś powiększy nasz ród o siebie, a także o moje przyszłe dzieci. Dziękuję!

Nasza współpraca to początek czegoś wielkiego. Jako że w chwili obecnej jedynie w Tobie widzę dziedzica,zapewnienie potomków jest rzeczą oczywistą. Big Grin
Poszukiwania rozpoczęte, a ja kontynuuję dzieło, które już zdążyłem rozpocząć. Smile
Po tytule wątku już się obawiałem, że podłapałaś jakąś królową w mikroświecie na wydaniu...
@"Akrypa Rabotowicz von Primisz"