Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Rozprawa Piotra Kostantego Pawłowicza.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[ATTACHMENT NOT FOUND]


AKT OSKARŻENIA


W Imieniu Najjaśniejszego Carstwa Brodrii Południowej, oskarżam Piotra Konstantego Pawłowicza o zdradę narodową oraz próbę zamachu stanu.

Informuję, że proces zostanie przeprowadzony w trybie pilnym.

Oskarżony otrzymuje czas na zabrnie głosu do godziny 8:00, dnia dzisiejszego.

Mam zabrać głos? Hah raczej parsknąć śmiechem jak nigdy. Robię to dla dobra Brodrii, lecz jeśli uraziłem majestat Jej Carskiej Mości, tyranki, kobiety wokół której jest tworzony sztuczny kult jednostki. Nie jest mi przykro i nie wyrażę skruchy.

A poza tym przypomnę że Rząd Tymczasowy nie uznaje władzy zwierzchniej Carycy Aleksandry. Smile
Dziękuję Oskarżonemu za zabranie głosu.


[ATTACHMENT NOT FOUND]

WYROK W IMIENIU NAJJAŚNIEJSZEGO CARSTWA BRODRII POŁUDNIOWEJ

Uznaję Piotra Konstantego Pawłowicza winnym zarzucanych mu czynów, to jest zdrady narodowej i dokonania próby zamachu stanu.

Oskarżony w sposób haniebny, pod osłoną nocy, próbował przejąć władzę w integralnej części kraju i dokonać jej odłączenia. Okrucieństwo tego faktu potęguje ponadto fakt, że oskarżony wprowadzał Carycę Aleksandrę Izabellę Dostojewską - Swarzewską w błąd, poprzez utrzymywanie z nią przyjacielskich kontaktów, co też wykorzystał przy próbie dokonania zamachu stanu.

W Imieniu Carstwa Brodrii Południowej skazuję oskarżonego na karę banicji, bez możliwości odwieszenia.
(-) Aleksandra Izabella Dostojewska - Swarzewska

Ponadto podaję do informacji publicznej, iż wszelkie posty Piotra Konstantego do czasu jego zablokowania przez KRI będą usuwane.
No powodzenia, słońce. Nie chciałaś się zgodzić na żadną formę wzajemnego (sprawiedliwego) uznawania wyroków, to mam nadzieję, że polubisz czyszczenie postów w nieskończoność, bo powyższe życzenie jest niewykonalne.
(22.05.2017, 10:04:00)Maciej Kamiński napisał(a): [ -> ]No powodzenia, słońce. Nie chciałaś się zgodzić na żadną formę wzajemnego (sprawiedliwego) uznawania wyroków, to mam nadzieję, że polubisz czyszczenie postów w nieskończoność, bo powyższe życzenie jest niewykonalne.

Rozumiem. Uznaję fakt, że ten wyrok nie jest prawomocny.
Jednak choćbym miała usuwać cały dzień jego posty, to będę to robić. Dodatkowo oskarżę go przed Sądem RB.
Od oskarżania to jest Prezes Policji Krajowej.
PS: Macieju, proszę respektuj prawo carskie i nie pisz w wątku zamkniętym. Jeśli chcesz ze mną porozmawiać, to zapraszam na pw.

Poza tym, nie wyobrażam sobie, żeby Republika Bialeńska respektowała takie zachowanie Piotra.