Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Powstanie Antyaleksandryjskie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
POWSTANIE ANTYALEKSANDRYJSKIE

Towarzysze i Towarzyszki!
Długo znosimy odbieranie mi tytułu władcy tych ziem przez Aleksandre, lecz tym razem nie pozwolę na odebranie mi mej kochanej ziemi! Niech Aleksandra i jej pachołki znają jej miejsce, dziś o godzinie 23;50 ogłaszam zryw niepodległościowy Rusi! W imieniu swoim, ogłaszam także nabór do Bojówek Antyaleksandryjskich, które mają być naszą ochotniczą armią w tej walce o niepodległość od rządów! Nie oddamy dłużej tego co należy się nam pod zarząd osoby, która uważa tę ziemię za bezużyteczną! Nasze kopalnie oraz faktorie nie mogą zostać opanowane przez zdrajców z Południa! Niech nasi Bogowie, niezależnie od wyznania wspierają nas w tej walce przeciwko imperializmowi Aleksandry! Nie damy naszej ziemi darmo! 
Piotrogród dziś od godziny 23 jest miastem stołecznym Niepodległej Rusi Batawskiej!
Do walki żołnierze! Do walki bohaterowie!

Zdjęcie Kniazia Piotra Pietrowa (po prawej) wraz z jego ojcem Iwanem Pietrowem (po Lewej) oraz Admirałem floty Rusi Batawskiej.
[Obrazek: rosja-uczcila-dzien-zwyciestwa-pokazem-s...609485.jpg]
Powiem tak odpuść sobie bo tylko sie błaźnisz Rus Batawska zawsze będzie pod opieka Carycy Aleksandry osobiście będę wnioskował o odebranie ci tych ziem i włączenie ich do Uhriany a teraz możesz już wracać do Iwanogródu abyś sie tam tatusiowi wypłakał.
Baltazarze jesteś durniem takim samym jak Aleksandra! Ziemie, które dzięki mnie zostały przemianowane z Liwonii w Ruś nagle zaczęły żyć, a kiedy wrócą do was upadną tak jak Liwonia! Zaraz moje wojska ruszą na ważniejsze punkty strategiczne Rusi. Nie poddamy się bez walki, a jeśli sprawa ucichnie bo Aleks się wystraszy i przeniesie to do kosza to wy będziecie żałośni.
Żałosny jestes ty i te twoje powstania już teraz wystosuj list którym przepraszasz Caryce za kłopot który przez swoja głupotę wywołałeś.

Caryco proszę abyś podjęła kroki które pozwolą CAI wejsc na teren Rusi Batawskiej w celu ochrony mieszkańców i budynków administracji terenowej przed zdradzieckimi imperialistami z zdradzieckiej północy.
Nie poddamy się skurwiałym imperialistom z Południa! Niech chwała Legionów Rusi Batawskiej pokaże wam potęgę, na którą nas stać wy czarcie pomioty. Nikt nie ma prawa mówić mi Kniaziowi tych ziem, nie macie prawa do nich! Żadna Południowa świnia nie będzie nam dyktować co mamy robić, to niedorzeczne że taka osoba jak Ty uderza w sprawy mojej ziemi! Powstańcie Rusini do boju!

Armia Rusi maszeruje na celowe punkty w Brodrii Południowej.

[Obrazek: mieszana_armia_pz600.jpeg]

Rusini rozpoczęli śpiewanie piosenek napisanych chwilę po rozpoczęciu powstania antyaleksandryjskiego.


Strona Brodryjska, nie zdecydowała się na podjęcie żadnych kroków, pomimo tego że od rozpoczęcia operacji minęło już ponad 14 godzin, jest to bardzo dobry znak dla Rusinów, którzy pod wodzą Piotra Pietrowa ruszyli na strategiczne punkty Rusi Batawskiej. Dziś o godzinie 8;00 armia ochotnicza wkroczyła do Livioni, Thonii, Sudgalii i Churlandt bez najmniejszego oporu, ludzie witali Piotra jako swego wybawcę z rąk aleksandryjskich. Żołnierze zaczęli zbierać sprzęt i przygotowywać się na wypadek ofensywy wojsk Południa. Do godziny 16;30 wojska ochotnicze będą już na pozycjach obronnych, a o godzinie 14;30 odbędzie się modlitwa za pomyślność Powstańców Ruskich.

Zdjęcie przedstawia żołnierzy czyszczących broń przed wymarszem na pozycje obronne.
[Obrazek: 470_rusarmy.jpeg]

Jeden z oddziałów stacjonujących w Piotrogrodzie.

[Obrazek: blog_entry_847453.jpg]

Mieszkańcy Piotrogrodu szykujący się do modlitwy za pomyślność kampanii oraz za przyszłość Rusi Batawskiej.

[Obrazek: donetsk_01_wide-4991c8636f194a1f9f6e7893...jpg?s=1400]

Mam wyrzucić do kosza od razu, czy dać Ci chwilę na zabawę?
(04.06.2017, 15:50:28)Aleksandra Dostojewska napisał(a): [ -> ]Mam wyrzucić do kosza od razu, czy dać Ci chwilę na zabawę?

Nie ma co wyrzucamy do kosza po co nam takie dziecko które robi burdy ps w pw nieaktualne.
Aleksandra jak zwykle znieważa ludność Rusinów Batawskich i tym samym pokazuje poziom swego "Wielkiego" Carstwa!
Nie poddamy się w walce o naszą ziemię, a wy imperialiści zapłacicie za każdy krok wykonany przeciwko nam!

Ochotnicy patrolują linie rozgraniczającą Ruś Batawską oraz Brodrię Południową. To tylko znak, który ma uświadomić tym bożkom z Południa, kto tak naprawdę rządzi Rusią.

[Obrazek: RIAN_02481602.HR.jpg]
Piotrze... Twoje jojdanie, po raz już kolejny, jest żałosne....
Po primo dziwne te twoje argumenty, nikt Ci nie zamierzał ani nie zamierza (tak, nawet teraz) odbierać Rusi Batawskiej, która wchodzi w skład naszego Państwa. Robiłeś tam co chciałes, łącznie z parakomunistycznymi i socjalistycznymi eventami, więc o co chodzi?

Po drugie, chciałbym aby Iwan się odniósł do twojego aktu, gdyż jak na razie przestrzega on zapisów Traktatu, zaś zajęcie Rusi Batawskiej i włączenie do Północy, byłoby przekreśleniem Traktatu i jego postanowień, co miałoby opłakane skutki.

No, chyba, że chcesz utwórzyć nowe państwo, na nowym forum. Pytanie po co i jak?
Jak mam być szczery? Tak odłączę Ruś Batawską w celu umocnienia regionu i zakończenia tego paradoksu, który się tutaj dzieje. Aleksandro kłócimy się politycznie dlatego chcę oderwać tę ziemię na znak że już nigdy mi jej nikt nie odbierze.
A kosy i cegły za nimi leciały.
Za kim Towarzyszu?
Dobra, koniec zabawy: lądujesz w koszu.

Nie zamierzam cię poważnie traktować. Po raz kolejny udowadniasz, że jesteś bratem ameby. W dodatku w porównaniu do niej, upośledzonym.
W jedną i drugą stronę latały. I się wszyscy bali.