Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: GŁOSOWANIE: patron dla Placu Uniwersyteckiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czas na nominacje zakończył się! Zapraszam do głosowania. Przypominam, że zwycięska propozycja zostanie uznana za patrona Placu, natomiast druga - za patrona drzewa na placu. Osoba proponująca otrzyma atrakcyjne nagrody.

Propozycji jest bardzo dużo, zatem w razie remisu przewiduję dogrywkę.
*Bieszk.
Przepraszam, źle odmieniłem. Już nie mogę zmienić. :/
Ja też sobie pozwolę zwrócić uwagę na jedno nazwisko - Jakub, nie Jerzy Urbanik. Wink

Ale skoro nie ma już opcji zmiany, to mówię tylko pro futuro, gdyby ten kandydat wygrał.
Również przepraszam, niewyraźnie przepisałem (pozdrawiam moje piękne pismo!).
Ależ nic nie szkodzi. Ważne by było wiadomo przy ew. pomyślnym wyniku. Wink
Szkoda, że można oddać tylko jeden głos. Chciałem poza kandydatem idealnym (sobą) zagłosować jeszcze np. na Wojciecha Jaruzelskiego, szlachcica podlaskiego, atlasa zbuntowanych itp., itd czy Beatę Tadlę - wzór obiektywnego dziennikarstwa.

PS. W mym imieniu jedno jest "l".
Plac Uniwersytecki im. Jana Dzbana - jak to ładnie brzmi. Wink
A w kwestii drzewa przyda się dogrywka jak sądzę. I mam nadzieję, że wygra pan z mojego awatara - zasłużył na choć tyle uznania. Jedyny warunek: to drzewo to musi być brzoza.
Przykleimy korę brzozową na wierzch.
Wygrała jakaś żałosna opcja oparta na obrażaniu papieża. Mam nadzieję, że Tadeusz zachowa rozsądek.
(01.07.2017, 12:50:05)Paolo della Chiesa napisał(a): [ -> ]Wygrała jakaś żałosna opcja oparta na obrażaniu papieża. Mam nadzieję, że Tadeusz zachowa rozsądek.

No faktem jest, że nie przystoi, żeby plac renomowanej uczelni nosił taką nazwę. Z drugiej strony wygrała. Muszę przemyśleć, co z tym zrobić.
Smianie się z papieża ma swoje granice.
(01.07.2017, 12:50:05)Paolo della Chiesa napisał(a): [ -> ]Wygrała jakaś żałosna opcja oparta na obrażaniu papieża. Mam nadzieję, że Tadeusz zachowa rozsądek.
Eeeeeeee... Byłeś na konfie? Nie? Było być, to byś nie plótł tych bzdur. Jan Dzban nie ma absolutnie nic wspólnego z papieżem. Jeżeli chcesz jako tako pojąć, o co z nim chodzi, to polecam przejrzeć w wątku z cytatami w kawiarni wycinki podpisane bodajże "wielkie cytaty z konfy". Albo zajrzeć do Zielonego Kościoła, gdzie Jan Dzban został zgłoszony jako święty.

A tymczasem, dla świętego spokoju proponuję dogrywkę w kwestii patrona Krasnego Dębu Pokrytego Korą Brzozową.
Jan Dzban to lewackie alter-ego jednego z mikronautów, którego używał do trollowania - głównie na Facebooku. To, że wygrała ta kandydatura, to szczyt ironii (ale nieco mniejszy niż moja ewentualna wygrana), gdyż Jan Dzban już jest kontem nieaktywnym, a mimo to wciąż trolluje - "zza grobu".
Ale jego ciocia dalej żyje.