Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Przechadzka po Wolnogradzie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po złożeniu oficjalnej przysięgi Eddard wyszedł z biura już jako Lew Wolnogradu. Czuł wielką odpowiedzialność spoczywającą na nim, wiedział, że czeka go bardzo wiele pracy, aby przywrócić świetność i potęgę stolicy Republiki. Nie mógł zawieść! Ale czuł coś jeszcze - dumę z pełnionego stanowiska. Postanowił więc wyjść na balkon i spojrzeć na rozciągający się przed nim wolnogradzki Plac Zielony. 

Widok zaparł mu dech w piersi. Centralny plac Wolnogradu pokryty był blaskiem Słońca. Porastające go drzewa i krzewy spokojnie falowały na wietrze. A radośni Bialeńczycy spacerowali i rozmawiali sobie w te piękne sobotnie popołudnie. To będą pniezwykłe miesiące, pomyślał. 

[Obrazek: public-squarejpg-103039ee03c2328e.jpg]
Myślałem, że trochę bardziej tam zarosło. Trzeba w końcu zająć się urządzeniem dzielnicy rządowej.
W jakim sensie urządzeniem? Czego tam potrzeba?
Tak w zasadzie to mam jeszcze pytanie - jak nazywa się siedziba Lwa? Pałac? Biuro? Rezydencja?
Myślę, że Ratusz Miejski to dobra nazwa.
Biorąc pod uwagę, że Rzesza to kontynuacja Lahazydii, Lew powinien rezydować w dawnym Pałacu Princepsa.
(29.10.2017, 16:31:48)Maciej Kamiński napisał(a): [ -> ]Biorąc pod uwagę, że Rzesza to kontynuacja Lahazydii, Lew powinien rezydować w dawnym Pałacu Princepsa.

Zgodzę się, Pałac to dobre miejsce. Dopiero co opuściłem Pałac Premierów w Angemont. Chętnie poznam kolejny. :p
Trzeba też opisać Pałac Prezydencki, a najlepiej wybudować nowy, tak jak pan Erdogan powiedział.
A może w ramach programu kosmicznego zbudujemy prezydentowi stację kosmiczną? Byłaby to najbezpieczniejsza siedziba świata.
(29.10.2017, 21:48:00)Ametyst Faradobus napisał(a): [ -> ]Trzeba też opisać Pałac Prezydencki, a najlepiej wybudować nowy, tak jak pan Erdogan powiedział.
No trzeba by. Dawne opisy zdezaktualizowały się w momencie, kiedy Sasza z Andrzejem wywieźli co się dało do Venomanii.

(29.10.2017, 23:30:16)Kamil Maciejewski napisał(a): [ -> ]A może w ramach programu kosmicznego zbudujemy prezydentowi stację kosmiczną? Byłaby to najbezpieczniejsza siedziba świata.
Najlepiej wykupmy od Ronona działkę na Gigasie. Wink Na pewno można tam oddychać, skoro ponad rok bez uszczerbku na zdrowiu udało mu się tam spędzić.