Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: SONDAŻ PREZYDENCKI LISTOPAD 2017
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szanowni Państwo!

Już 14 listopada 2017 r. o godz. 21:00 na terytorium Republiki Bialeńskiej zostaną otwarte lokale wyborcze. Zapraszam do udziału w sondażu prezydenckim przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi. W badaniu umieszczeni zostali obywatele Bialenii, którzy przesłali oficjalne zgłoszenia swoich kandydatur (w kolejności zgłoszeń) - Thomas von Lisendorff, Taddeo Lorenzo de Medici y Zep oraz Iwan Pietrow. 
Wow, takich wyników to się nie spodziewałem, po prostu deklasacja.
Prawdziwe wybory pokażą rzeczywistą wolę wyborców, aczkolwiek te 9 głosów sondażowych jest niesamowicie motywujące i daje wielkiego kopa do pracy w razie wygranej.
Dla mnie to już i tak sukces.
Ponad to 3 kandydatów, od dawien dawna tylu nie było i co będzie wielkim smaczkiem. II Tura wyborów .
(13.11.2017, 18:36:14)Thomas von Lisendorff napisał(a): [ -> ]Ponad to 3 kandydatów, od dawien dawna tylu nie było i co będzie wielkim smaczkiem. II Tura wyborów .

Przy dwójce kandydatów nie przeprowadza się II tury, chyba że żyję w błędzie. Iwan zrezygnował.
Zrezygnowałem.
@"Iwan Pietrow"
@"Thomas von Lisendorff"

https://www.youtube.com/watch?v=ejP2T8P_u3U
A tobie o co kaman ?
Żeście zrezygnowali i zaprzepaścili szansę na dobrą kampanie i na dobre wybory.
Kochani, fakt, że zmniejszyła się liczba kandydatów nie oznacza wcale, że głosowanie będzie mniej ciekawe i emocjonujące!
(13.11.2017, 20:32:53)Hewret von Thorn napisał(a): [ -> ]Żeście zrezygnowali i zaprzepaścili szansę na dobrą kampanie i na dobre wybory.

Przecież powróciłem do Kampanii . Nie rozumiem więc twojej wypowiedzi .
Tfu, @"Akrypa Rabotowicz von Primisz" .
Zgadzam się z Hewretem, że lepiej by było jakby zostali, alke z drugiej strony - skoro nie widzą szans na zwycięstwo i nie mają chęci walczyć o fotel Prezydenta, może, hmm... może nie zasługują na to żeby tam usiąść?
Mój start był związany z brakiem lepszego kandydata. Pojawił się więc zrezygnowałam zwłaszcza, że musiałabym zrezygnować z bycia posłanką a dla dobra RB musze przeprowadzić pare projektów reform.