Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Witam wszystkich
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam wszystkich jeszcze raz. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim jak wirtualne państwo, a odkryłam je przez przypadek i stwierdziłam, czemu by nie spróbować. Przeglądałam sobie ostatnio jak to wszystko wygląda i bardzo mi się to spodobało. Ze względu na to, że jestem tutaj nowa, to proszę was o pomoc, abyście mi pokazali jak to wszysko działa i pomogli jakoś się tu zaklimatyzować. Z góry bardzo dziękuję.  ^^,
Witaj wśród nas! Czym chciałabyś się zająć w Bialenii?
Witam serdecznie w kraju, gdzie trawa jest zieleńsza. Cieszę się, że Bialenia jest dla Ciebie początkiem przygody w mikronacjach. Zapraszam do zwiedzania i zadawania pytań. Wink
(23.11.2017, 22:38:01)Ametyst Faradobus napisał(a): [ -> ]Witaj wśród nas! Czym chciałabyś się zająć w Bialenii?
Sama jeszcze nie jestem pewna, ale myślałam żeby coś robić w waszym banku, bo widziałam, że macie
Gospodarka jest u nas teraz bardzo dyskutowana. @"Antoni Kacper Burbon-Conti" może z pewnością powiedzieć coś więcej.
Witamy w naszym państwie! Każdy odwiedzający cieszy, ale przybycie osoby totalnie nowej w tym specyficznym środowisku cieszy podwójnie. ^^ Jeśli raz w to wejdziesz i poczujesz się w mikroświecie dobrze, ciężko będzie Ci to zostawić. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej! Smile

Tyle tytułem wstępu. Nazywam się Tadeusz, od paru dni pełnię urząd Prezydenta Bialenii. Jeśli miałabyś jakieś pytania - pisz śmiało!

Co do gospodarki, najlepiej kontaktuj się z Wiceprezydentem @"Antoni Kacper Burbon-Conti", jak Ametyst wspomniał wyżej. Każda pomoc się przyda.
Również witam w Bialenii.
Witam Serdeczenie, zapraszam do aktywności w regionach i do zamieszkania w Wolnogradzie. Smile
Witaj!

To świetna wiadomość, że zdecydowałaś się zarejestrować i dołączyć do Naszej bialeńskiej społeczności! Dzięki temu z pewnością już nie będziesz miała czasu na błądzenie po sieci. Wink

(23.11.2017, 22:40:39)Octavia Mills napisał(a): [ -> ]
(23.11.2017, 22:38:01)Ametyst Faradobus napisał(a): [ -> ]Witaj wśród nas! Czym chciałabyś się zająć w Bialenii?
Sama jeszcze nie jestem pewna, ale myślałam żeby coś robić w waszym banku, bo widziałam, że macie

Cieszę się jeszcze bardziej, ponieważ zainteresowałaś się moją obecnie główną działalnością w Bialenii. Gdybyś miała pytania czy w związku z innymi tematami, czy też w związku z samą gospodarką, to śmiało pytaj. Postaram się kompetentnie na każde odpowiedzieć. Ze swojej strony mogę zaproponować odwiedzenie TEGO WĄTKU, co może okazać się przydatne.
Obecnie jesteśmy w fazie projektowania gospodarki Bialenii, aby była bardziej efektywna i samowystarczalna. Każda para rąk do pomocy się przyda. Smile W sprawie szczegółów zapraszam do komunikowania się prywatnie.

Miłego spędzania czasu w kraju, gdzie trawa jest zieleńsza! 
Witam serdecznie!
Witam serdecznie w Republice Bialeńskiej i oferuję swoją pomoc oraz dobre rady.
Tak jakoś koleżanka "zastygła".
Może warto jakiś pomysł podrzucić na rozruszanie się albo jakiegoś mentora przydzielić? Wink
Mentora mikronacyjnego to bez najmniejszej wątpliwości ma, nie przejmuj się tym.
Wróciłam do Bialenii!
Przepraszam, za moją nieobecność, ale z przyjemnością wracam do naszej społeczności. Długo mnie nie było i nie mam jeszcze żadnej pracy. Chciałabym coś zacząć, np. w gospodarce. Jestem otwarta na propozycje. ????
Ahoj! Smile
Doskonale, ktoś musi wszak wypełnić lukę po świetnej damie, jaką była Aleksandra Dostojewska-Swarzewska.
Witaj ponownie!

Niestety na chwilę obecną nie jestem w stanie Ci zapewnić jakiegoś miejsca przy tworzeniu gospodarki, może w przyszłości to ulegnie zmianie. Rozejrzyj i zastanów się, co chciałabyś robić innego. Może studia na Wydziale Nauk Ścisłych z kierunkiem ekonomia?
Oooo, studia to idealny pomysł, nawet nie wiedziałam, że coś takie na naszej społeczności jest. A jakbym mogła się na nie zapisać?
Można złożyć wniosek w Kancelarii Rektora.
A ja tak w drodze offtopu... Z tym mentorem to nie jest taki głupi pomysł. Kiedyś działał taki system bodaj w Scholandii albo Sarmacji.

No ma co ukrywać. Mikronacje to niezwykle hermetyczne środowisko. Ciężko tu się odnaleźć dopóki nie znajdzie się bratniej duszy z którą można tworzyć jakieś inicjatywy i antagonistów, których należy zwalczać (to drugie chyba ważniejsze). Zupełnie nowym osobom brakuje odwagi, żeby wyjść z inicjatywą. Brakuje też świadomości, że to świat kreowany głównie słowem (tj. jeśli napiszę, że uderzyłem @"Ametyst Faradobus" to on powinien odpisać czy mi oddaje czy idzie na policję).

Swoją drogą - jakie są szanownej pani poglądy gospodarcze? Bo może coś mam do zaproponowania.
Stron: 1 2