Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Sylwester z Tadeuszem Krasnodębskim
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 75_23_01_16_12_05_07.png]

Oprócz Szczytu BiaBroHasu na Wyspach Przyjaźni odbędzie się jeszcze jedna impreza rządowa - tradycyjny Sylwester z Andrzejem Dudą* Tadeuszem Krasnodębskim. Ta lokalizacja została wybrana z dwóch powodów - po pierwsze, z uwagi na trwający Szczyt, wszyscy oficjele przebywają teraz na Wyspach, które przy okazji będzie można wypróbować jako miejsce kolejnych ogólnokrajowych zabaw.

[Obrazek: fa81599dd3b34087d18b910cca8b0121.jpg]

Tłumy obywateli szykują się do noworocznego przyjęcia

Niewątpliwą wadą tegorocznego Sylwestra Konduktorskiego będzie absencja samego Konduktora, ale z pewnością zrekompensuje ją brak despacipo oraz występ popularnych Braci Pierdolec. Oprócz tego planowane są masowe tańce, fajerwerki, darmowe jedzenie i napoje, zaś zasłużeni obywatele zostaną zaproszeni na specjalny bankiet w wyspiarskiej rezydencji Prezydenta Republiki.

*Tak, ja też w takich momentach żałuję, że prezydentem nie jest akurat Swarzewski
(30.12.2017, 17:36:32)Ametyst Faradobus napisał(a): [ -> ]
[Obrazek: 75_23_01_16_12_05_07.png]

Oprócz Szczytu BiaBroHasu na Wyspach Przyjaźni odbędzie się jeszcze jedna impreza rządowa - tradycyjny Sylwester u Andrzeja Dudy* Tadeusza Krasnodębskiego. Ta lokalizacja została wybrana z dwóch powodów - po pierwsze, z uwagi na trwający Szczyt, wszyscy oficjele przebywają teraz na Wyspach, które przy okazji będzie można wypróbować jako miejsce kolejnych ogólnokrajowych zabaw.

[Obrazek: fa81599dd3b34087d18b910cca8b0121.jpg]

Tłumy obywateli szykują się do noworocznego przyjęcia

Niewątpliwą wadą tegorocznego Sylwestra Konduktorskiego będzie absencja samego Konduktora, ale z pewnością zrekompensuje ją brak despacipo oraz występ popularnych Braci Pierdolec. Oprócz tego planowane są masowe tańce, fajerwerki, darmowe jedzenie i napoje, zaś zasłużeni obywatele zostaną zaproszeni na specjalny bankiet w wyspiarskiej rezydencji Prezydenta Republiki.

*Tak, ja też w takich momentach żałuję, że prezydentem nie jest akurat Swarzewski

Jak oprócz Braci Pierdolec będzie śpiewał Zbyś Stonoga, to zajrzę.
Powinno być: "Sylwester z Tadeuszem Krasnodębskim".
(30.12.2017, 17:45:28)Paweł Karol Medyceusz Zep napisał(a): [ -> ]Jak oprócz Braci Pierdolec będzie śpiewał Zbyś Stonoga, to zajrzę.

Będzie razem z kapelą z Białołęki.

(30.12.2017, 17:49:57)Maciej Kamiński napisał(a): [ -> ]Powinno być: "Sylwester z Tadeuszem Krasnodębskim".

Dziękuję, poprawiłem.
Cytat:
[Obrazek: 39233.jpg]

Podczas trwania sylwestrowej zabawy na środek wolnogradzkiej sceny wyszedł Wiceprezydent Antoni Kacper Burbon-Conti, obecnie pełniący obowiązki Prezydenta Republiki Bialeńskiej i przemówił:


Cytat:Moi Drodzy,

spotykamy się dzisiaj, ponieważ jest to ostatni dzień roku 2017, a zarazem początek nowego, 2018 roku. Na wstępie chciałbym nieco o tym odchodzącym, ponieważ był to mój pierwszy rok w Republice Bialeńskiej (choć niepełny), dlatego jest mi niezmiernie miło, że dzisiaj mogę do Was przemówić jako Wice-, a tymczasowo nawet Prezydent Republiki Bialeńskiej. Uznaję to za osobisty sukces i poważne zadanie. Być może niewiele udało mi się zrobić przez niespełna kilka miesięcy, wiem, że w nadchodzącym roku będę mógł zrobić o wiele więcej, jeżeli tylko okoliczności mi na to pozwolą. Pragnę również z tego miejsca podziękować za ciepłe przyjęcie mnie do bialeńskiej społeczności, a także przeprosić za wszystko, co mogło Was urazić z mojej winy.

W kwestii Nas, ostatnie miesiące miały kilka wzlotów i upadków. Choć upadaliśmy na kolana, podnosiliśmy się ze znacznie większą siłą i nieustannie toczymy walkę pomiędzy światem realnym a forumowym. I choć walka pewnie będzie trwać zawsze, my będziemy się stawać tylko silniejsi. Życzę, abyście nigdy nie przerywali swojej działalności w Republice Bialeńskiej i zawsze tak prężnie i mężnie działali, choćby chwilę Waszego tak cennego czasu. Abyście nigdy nie tracili weny i siły, bowiem one są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Bialenii.
 
W kwestii Republiki Bialeńskiej, jest ona naszym spoiwem i łączy nas wszystkich w pokaźne społeczeństwo, więc jest ona nami samymi i naszym wiernym odzwierciedleniem, choć nie zawsze takim, jakbyśmy chcieli. Ale sztuka leży w tym, byśmy mieli panowanie również nas samym zwierciadłem. Liczę, że wszystkie wewnętrzne jak i zewnętrzne spory, problemy, dyskusje i zadania zakończą się pomyślnie oraz że będziemy mogli z otwartymi umysłami stanąć przed kolejnymi i kolejnymi zadaniami, które mogą być naszą muzą, i choć może ona być ogromnym przywilejem, może być również strapieniem i udręką, dlatego życzę, aby miała wyłącznie pozytywne skutki. 

Dla naszych wiernych Zagranicznych Współpracowników życzę również wielu doskonałych pomysłów, działań i podejmowanych współprac, które mogą być owocne w nowe dzieła. Szczególną uwagę pragnę zwrócić na państwa, których przedstawiciele są u nas aktualnie obecni i którzy razem z nami mogą przywitać nowy, 2018 rok. Pragnę, aby obecnie trwające rozmowy przyniosły pozytywne skutki dla naszych narodów oraz więzy, które mogą zostać utworzone były nierozerwalne oraz odporne na zniszczenia. 

I choć wszystkie moje życzenia mogą wydawać się trudne w realizacji, mam nadzieję, że przyjdą Wszystkim z ogromną łatwością, a ważniejsze - bez trudu. 

Życzenia, choć płyną ode mnie, są składane również przez Prezydenta Tadeusza Krasnodębskiego cały Gabinet oraz wszystkich Bialeńczyków - dla wszystkich Bialeńczyków i nie tylko. Jeszcze raz: wszystkiego, co dobre w 2018 roku!

Po chwili przerwy kontynuował dalej:

Cytat:Skoro życzenia zostały już złożone, pozostaje tylko przejść do szampańskiej zabawy (co do szampana, Prezydent Krasnodębski zamówił hektolitry dla wszystkich Bialeńczyków przed wyjazdem) i fajerwerków, które zostały zaplanowane jako pokazy nad Pałacem Prezydenckim. Serdecznie zapraszam i życzę udanej zabawy!

Zapraszam również wszystkich moich współpracowników oraz każdego chętnego do złożenia życzeń.

[Obrazek: hith-4th-july-white-house-88823719-E.jpeg]

Przed Pałacem Prezydenckim zgromadziły się tłumy Bialeńczyków, aby świętować nadejście 2018 roku. Pokazy fajerwerek rozpoczęły się punktualnie o północy.

Dziś jeszcze przedostatni. Tongue

Jeśli mogę mieć tylko uwagę techniczną - wszelkie wypowiedzi czyta się łatwiej, jeśli akapity są dzielone enterami.
(31.12.2017, 00:32:58)Eddard Noqtern napisał(a): [ -> ]Dziś jeszcze przedostatni. Tongue
Nic nie szkodzi, życzenia mają moc sprawczą zawsze. Tongue
(31.12.2017, 00:32:58)Eddard Noqtern napisał(a): [ -> ]Jeśli mogę mieć tylko uwagę techniczną - wszelkie wypowiedzi czyta się łatwiej, jeśli akapity są dzielone enterami.
Proszę bardzo, dla czytelności poprawiam. Wink
Żyjmy, trwajmy, rozwijajmy, nie traćmy zapału. Żyj nam, Bialenio, żyjmy sobie, Bialeńczycy. Amen.

Serdecznie ściskam na Nowy Rok,
Maciuś.
Bialeńczycy, Hasselandczycy, Brodryjczycy, niech rok 2018 stanie się rokiem przełomu, rokiem zjednoczenia i rozpoczęcia niezwykle trwałej współpracy!
(31.12.2017, 15:44:08)Frederick Hufflepuff napisał(a): [ -> ]Bialeńczycy, Hasselandczycy, Brodryjczycy, niech rok 2018 stanie się rokiem przełomu, rokiem zjednoczenia i rozpoczęcia niezwykle trwałej współpracy!

Niech rok 2018 stanie się rokiem Wspólnoty, która doprowadzi wszystkich do prawdziwego Rozwoju.
Cały Sylwek przed kompem. Zrehabilitowałem się za poprzedni rok.
Załączniki przerzuciłeś?
Darmowe pociągi do Piusowic we Wienisławowie. Darmowa jajecznica i drinki na pokładzie.
(01.01.2018, 01:16:45)Hewret von Thorn napisał(a): [ -> ]Załączniki przerzuciłeś?
Przerzucać mi się nie chce. Ale co bardziej wartościowe już wieki temu zabezpieczyłem.
Macieju, ale tańczysz z Majorem i Kononem?
>Sylwester z Tadeuszem
>Gdzie Tadeusz?
Szczęśliwego Nowego Roku !
Szczęśliwego Nowego Roku Wszystkim  ;D ;D ;D
Szczęśliwego nowego roku!
(01.01.2018, 02:58:39)Hewret von Thorn napisał(a): [ -> ]>Sylwester z Tadeuszem
>Gdzie Tadeusz?
Jest z nami Maciek,
Jest z nami Paweł,
Nie ma z nami Tadka,
Gdzie jest, Golce, Tadek?