Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Zaproszenie dla JE Prezydenta Republiki i Narodu Bialeńskiego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: zaproszenie_koronacja_bialenia.png]

Szanowni Państwo,

Mam niewątpliwą przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystość Koronacji Roberta von Thorn na Księcia Sarmacji. Wybrany w wolnej elekcji, będzie On panował jako Robert Fryderyk. Tu, na ziemi bialeńskiej, zaproszenie to wybrzmiewa w sposób szczególny. Robert Fryderyk był bowiem Ambasadorem Księstwa Sarmacji w Republice, mieszkał tu i pracował, zawierał przyjaźnie i umacniał przyjaźń między naszymi narodami. Jego panowanie z pewnością będzie naznaczone szczególną życzliwością wobec Bialenii. Mamy nadzieję, że wielu z Państwa postanowi odwiedzić nas w ten szczególny dzień i wspólnie cieszyć się z nadejścia nowych dni w naszych wzajemnych relacjach.

Po części oficjalnej możecie Państwo liczyć na wiele nieoficjalnych niespodzianek, a także spodziewanek; produkty sarmackiego przemysłu monopolowego, oraz dziewczęta i chłopcy ze wszystkich zakątków kraju, z pewnością zaspokoją potrzeby rozrywkowe nawet najbardziej wymagających gości.

A dla konserwatystów mamy przygotowane włosienice, klęczniki z grochem i specjalnie pomniejszone talerze postne.

Mam nadzieję spotkać Państwa w Sarmacji 10 lutego o 19!
Ekscelencjo Ambasadorze,

Najmocniej dziękuję za zaproszenie. Choć nie będę już 10 lutego Prezydentem Republiki, na pewno pojawię się na uroczystości - jeśli nie jako przedstawiciel bialeńskich władz, to jako gorący sympatyk i przyjaciel Narodu Sarmackiego.

Proszę przyjąć i przekazać serdecznie pozdrowienia Jego Książęcej Wysokości Robertowi Fryderykowi oraz Społeczeństwu Księstwa.

Z wyrazami szacunku,
(-) Tadeusz Krasnodębski
Prezydent Republiki Bialeńskiej
Kto był? Jak było? Podobało się?

Osobiście byłem tylko podczas części oficjalnej.
Wizytę złożył @"Tadeusz Krasnodębski" w moim imieniu, więc niech on przekaże szczegóły i relację. Wink
Bardzo długo, ale i bardzo dopracowane. Mimo że trwało 4 godziny (moim zdaniem to trochę przesada, tym bardziej, że to sobota i ludzie mogą mieć inne plany), to ten czas był praktycznie cały zapełniony. Najbardziej zaskoczyła mnie ilość osób zaangażowanych i w ogóle obecnych na koronacji. Szkoda, że w Bialenii nie ma takich pokładów ludzkich.
Nam raczej nie udało by się zebrać wszystkich głów państwa, nawet i 15 listopada.