Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Przed wyborami Mistera Bialenii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drodzy Krajanie,

jak zapewne wiecie nasze miasto będzie w tym roku gospodarzem tradycyjnego konkursu na najpiękniejszego Bialeńczyka - wielkich wyborów Mistera Bialenii! W związku z tym przysługuje nam miejsce w Żyry. Zgodnie z logiką to ja powinienem je zająć, ale jako że jestem aktualnie również ministrem oświecenia wyjątkowo mogę zgodzić się, aby zastąpił mnie ktoś inny. Czy są w ogóle jacyś chętni do oglądania pięknych bialeńskich chłopców?
(15.02.2018, 23:13:02)Ametyst Faradobus napisał(a): [ -> ]Czy są w ogóle jacyś chętni do oglądania pięknych bialeńskich chłopców?
To zdanie trąci duchem Towarzysza Wandy.
Bo ja bardzo szanuję tow. Wandę. Nawet mam Jego popiersie na biurku.
Ja mogę. Jestem chyba najbardziej obiektywny, bo nie jest tajemnicą na kogo będę głosował.
Jako że nie biorę udziału w ów konkursie, mógłbym bezstronnie głosować.
W takim razie trzeba będzie zarządzić głosowanie.
[Obrazek: sylwester-zakopane.jpg]

Zgromadzenie Miejskie kończy wybierać przedstawiciela Temeszgadu w Żyry, a tymczasem do zimowej stolicy Bialenii tłumnie ściągają goście, którzy korzystając z pięknej pogody odpoczywają, a już za kilka dni będą świadkami wielkiego konkursu na Mistera Bialenii 2018! W programie, oprócz prezentacji kandydatów, liczne występy artystyczne, pokazy twórczości ludowej oraz inne atrakcje. Na Placu Pomordowanych już niebawem stanie scena, na której obejrzeć będzie można zarówno najpiękniejszych Bialeńczyków, jak i artystów.
[Obrazek: 566ecdec18d66_o,size,933x0,q,70,h,090d30.jpg]

Dobiegają końca przygotowania do naszych SUPER HIPER MEGA TURBO WYBORÓW MISTER BIALENII 2018!!! Już dziś wieczorem kandydaci będą prezentowali się przed miliardami telewidzów w Temeszgadzie i tysiącami gości, którzy na żywo w swoich domach śledzić będą ich zmagania o tytuł najpiękniejszego Bialeńczyka. Na scenie przez kilka dni prezentować będą się najpopularniejsi artyści scen bialeńskich. Do zobaczenia na Placu Pomordowaych!