Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Komitet Wyborczy Wyborców Ametysta Faradobusa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: 79_20_02_18_5_01_11.png]

Towarzysze i Towarzyszki, Chłopcy i Dziewczęta,

jako kandydat do Parlamentu XXXV kadencji przybywam do Was, aby prosić o wsparcie. Wierzę, że jako były szef państwa, w tym dwa razy bialeńskiego, a także wielokrotny członek rządu jestem osobą godną reprezentowania Was. Obiecuję, że jako poseł będę dbał o interes zwykłych ludzi - prostych, bezrobotnych i jednolinijnych. Powiem NIE dominacji złodziejskich elyt. Powiem TAK dla rozwoju Wolnogradu jako stolicy v-światowego formatu. Powiem NIE dla dominacji wielkich miast żerujących na ciężkiej pracy mieszkańców prowincji.

Chcę zlikwidować alkohol wcale, zlikwidować narkotyki wcale, zlikwidować papierosy wcale, chcę usprawnić miejską komunikację i dalekobieżną, chcę usprawnić szpitale, aby w szpitalach nie było papierosów i tak dalej. Chcę zrobić, żeby było lepiej dla Bialenii. Chcę zrobić wszystko. Bardzo proszę kandydować na mnie.

Hola, hola! Z tą likwidacją alkoholu to kolega przegiął!
Przecież wcale.
Łapka za plakat w stylu graficznym przypominającym o Wspólnocie Rozwoju.
[Obrazek: thumb_79_23_07_17_2_43_09.png]

W dniu dzisiejszym na Placu Zielonym miał miejsce spontaniczny, masowy wiec z Królem Ametystem - kandydatem do Parlamentu 35. kadencji. W jego trakcie Przywódca SPAF podkreślił, że skandaliczne zachowanie przedstawicieli rotrystów nie tylko godzi w świecki charakter naszej Republiki, ale także w suwerenność jej zwierzchnich władz nie mając nic wspólnego z równymi stosunkami bilateralnymi. W swoim wystąpieniu przypomniał, że w nauczaniu Premiera Tysięclecia i wielu innych wybitnych monarchosocjalistów oraz działaczy politycznych i społecznych jedyną możliwością nadania jakiejś religii statusu wyznania państwowego jest wybranie wszechbudzimiryzmu - tak jak ma to miejsce w Konstytucji Zjednoczonego Socjalistycznego Królestwa Hirschbergii i Weerlandu.

-Wszechbudzimiryzm od czasów najdawniejszych służył za oparcie kolejnym władcom z rodu Przemysła, a także innym przywódcom narodów monarchosocjalistycznym na czele z Wielkim Sternikiem i Premierem Tysiąclecia. Czyż można podobne zasługi przypisać innemu wyznaniu, w tym rotryzmowi? - pytał Ametyst.

Zostało odczytane oświadczenie władz Socjalistycznej Prawicy Ametysta Faradobusa po którym nastąpiły kolejne przemówienia.

[Obrazek: t_edward_gierek_i_aleksander_zawadzki_na...ch_973.jpg]

Po zakończeniu wiecu Przywódca SPAF rozmawiał z uczestnikami i
odpowiedział na liczne pytania natury politycznej i egzystencjalnej.
Precz z maślanką! Vivat Ametyst!
Premiera Tysiąclecia to mógłbyś tu ściągnąć z powrotem.
Tylko Zielony Kościół!
(25.02.2018, 15:27:55)Karol Medycejski napisał(a): [ -> ]Precz z maślanką! Vivat Ametyst!

Będę wnosić o stworzenie prawa rodowego Medyceuszy, by każdy jego członek obowiązkowo wyznawał rotryzm. Inaczej fora ze dwora.
Na twoim miejscu Pawle uważałbym z tym rządzeniem się w nie swoim dworze. Lis w kurniku, choćby przebrany w piórka, zawsze będzie zachowywał się jak lis. Rolą gospodarza jest natomiast takiego szkodnika raczej usunąć niż głaskać.
[Obrazek: 79_02_03_18_12_49_43.png]

Na dzień przed głosowaniem na polu pod Adamcem odbył się gigantyczny wiec wyborczy SPAF - miejsce wybrano nieprzypadkowo, gdyż to właśnie tu jesienią 2014 roku poległ za monarchosocjaizm św. ś.p. Premier Tysiąclecia Marszałek Laszk Młynariew, Książę Węglogrodu. Przybyli zwolennicy partii oraz Króla Ametysta z całej Bialenii, a także z innych miejsc na v-świecie. 

W swoim wystąpieniu kandydat podziękował za liczne wyrazy poparcia, miliardy listów oraz telegramów, które codziennie do niego docierają, a na które osobiście odpowiada. Powiedział, że sondaże dają SPAF gigantyczną, miażdżącą przewagę, czego kontynuacją z pewnością będzie wejście do Parlamentu. Podkreślił, że nikt inny nie jest w stanie obiecać wyborcom tyle, co on sam. Na zakończenie wspólnie odczytano program wyborczy KWW Ametysta Faradobusa oraz odtańczono taniec radości i uwielbienia.

[Obrazek: 0003GTU5BBKY72RL-C317-F3.jpg]

Ametyst Faradobus wysłuchuje wyrazów poparcia ze strony innych członków SPAF
Niestety z powodu antyrotrystycznych manifestacji straciłeś moje zaufanie.
Czy Bialenia powinna pozostać państwem świeckim i laickim?
(02.03.2018, 14:17:11)Paweł Karol Medyceusz Zep napisał(a): [ -> ]Nie o to mi chodzi, ja wcale nie wymagam, żeby RB była państwem wyznaniowym, ale jednak o zachowanie pewnych pryncypiów.
Nie tylko Ty, Seweryś, nie tylko Ty.
(02.03.2018, 13:57:36)Hewret von Thorn napisał(a): [ -> ]Czy Bialenia powinna pozostać państwem świeckim i laickim?

Względnie budzimirystycznym.