Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Kampania parlamentarna
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Towarzysze,

trwają zgłoszenia kandydatur na posłów do Parlamentu 35 kadencji. Czy ktoś oprócz mnie wyraża chęć kandydowania? Czy widzicie sens tworzenia wspólnej listy partyjnej?

@"Iwan Pietrow"‍ @"Piotr Pietrow"‍ @"Karol Wawrzyniec Medyceusz-Zep"‍ @"Karol Medycejski"
Ja nie lubię parlamentów ogólnie. Uważam, że powinno być jednowładztwo (np. moje), ew. niewybieralna rada mędrców. Niemniej, byłbym skory tam wejść tylko po to, by przegłosować stosowną zmianę (która to już by była ustawa zasadnicza - 21,37?). Niestety jednak i tak olewałbym większość głosowań i aktywności przez realiozę, więc szkoda mi blokować miejsce.
[Obrazek: the-member-of-the-communist-central-part...?s=612x612]

Po ogłoszeniu wyników wyborów parlamentarnych Przywódca S.P.A.F. wystąpił na specjalnej konferencji prasowej i wygłosił oświadczenie

KWW Ametysta Faradobusa odniósł gigantyczny sukces zdobywając prawie najwyższy wynik spośród wszystkich kandydatów. Nie jest to jednak koniec, a początek walki - chazarsko-sarmaccy zarządcy naszego forum wymierzyli w naszą Partię i we wszystkich prawdziwych patriotów kolejne ciosy w postaci likwidacji galerii, przez co utraciliśmy znaczną część naszych materiałów propagandowych! W związku z tym już na dniach w całej Bialenii odbędą się gigantyczne protesty przeciwko tej zbrodniczej decyzji, której ofiarą padła prawdziwa kultura narodowa. My mamy jednak własne argumenty - bezmyślność technokratów sprawiła, że spod wielu aktów prawnych zniknął podpis naszego przywódcy. Daje to możliwość podważenia wielu z nich, co sprawcom zamieszania grozi utratą licznych przywilejów, jeśli tylko nie wycofają się ze swoich kroków.