Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: FUNDACJA
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Drodzy Przyjaciele,

Za niedługo rozpocznie swą działalność Fundacja Rodziny Dostojewskich i Swarzewskich, organizacja owa będzie zajmowała się działalnością filantropijną, jak i polityczną.

Organem wykonawczym Fundacji będzie Grupa D&S, elitarny i prestiżowy klub zrzeszający najbardziej wpływowe i wartościowe osoby w Republice Bialeńskiej. Chcemy stworzyć miejsce swobodnej dyskusji, gdzie będzie można kreować bialeńską politykę.


Wszystkich chętnych, którzy chcieliby uczestniczyć w Grupie D&S zapraszam do zgłaszania się poniżej.

Po wstępnej weryfikacji kandydatów zostaną rozesłane zaproszenia informujące o miejscu, czasie i programie pierwszego spotkania Grupy D&S.
A czy cała rodzina Dostojewskich będzie miała możliwość dołączyć do fundacji, czy tylko część z nich?
(22.02.2018, 22:10:02)Jan Lubomirski-Dostojewski napisał(a): [ -> ]A czy cała rodzina Dostojewskich będzie miała możliwość dołączyć do fundacji, czy tylko część z nich?
Topory wojenne zostały zakopane, członkowie rodziny Dostojewskich jak i Swarzewskich są pożądani i jak najbardziej będą przyjęci do Fundacji. Zresztą, w moim zamyśle jest, ażeby cały zarząd Fundacji złożony był z członków Familii.
Czy fundacja będzie się zajmowała obiecanymi dawno temu deportacjami do Niemiec?

Poza tym, ciof.
(23.02.2018, 21:12:25)Maciej Kamiński napisał(a): [ -> ]Czy fundacja będzie się zajmowała obiecanymi dawno temu deportacjami do Niemiec?

Poza tym, ciof.

Witaj Macieju. Jak najbardziej deportacja również będzie wpisana w działalność Fundacji.