Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Wniosek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wysoki Sądzie!


Składam wniosek o likwidację mojego konta - Jan Kaniewski, gdyż nie mam już sił na uczestniczenie, w działalności mikronacyjnej.

/-/Jan Kaniewski
Wniosek jest bezzasadny, gdyż nie ma podstawy prawnej w ogóle do jego rozpatrzenia.

W Bialenii nie można też usunąć konta, ale z racji, że za 2 miesiące wchodzi RODO, to już teraz byłaby możliwość usunięcia danych osobowych, tj. e-mail oraz historia adresów IP. Konta niestety zostaje na forum.

Jak ktoś chce się uśmiercić, to wystarczy taka deklaracja o v-śmierci na Placu Zielonym. Oczywiście taka deklaracja jest skuteczna natychmiastowo i nieodwracalna.
(18.03.2018, 11:18:09)Hewret von Thorn napisał(a): [ -> ]Oczywiście taka deklaracja jest skuteczna natychmiastowo i nieodwracalna.

Nieodwracalna będzie dopiero w momencie wydania orzeczenia przez sąd, jak to było w przypadku Aleksandry.
Co trzeba przyznać, jest wadliwym pomysłem.
(21.03.2018, 19:53:19)Maciej Kamiński napisał(a): [ -> ]Co trzeba przyznać, jest wadliwym pomysłem.

Wadliwym w sensie w samej istocie tego pomysłu podjętego przeze mnie, czy ze względów formalno - prawnych? Dlatego, że jeżeli wiąże się z częścią pierwszą mojej wypowiedzi to muszę powiedzieć, że ja sam nie mam pomysłu na swoją postać w Republice Bialeńskiej więc proszę, wnioskuję o usunięcie mojego konta. Jak coś, drogi Macieju, fb nie likwiduję (bynajmniej jeszcze, bo co Zuckenberg wyprawia to też inna historia, ale ciekawa)
Wadliwym, bo obecne brzmienie i prawdopodobna interpretacja tego przepisu nieszczególnie przystaje do specyfiki mikronacyjnej, jak się w praktyce okazuje.

A teraz w nogi, bo Dudzik z Krzysztofem nas zaraz złapią za ględzenie w salach sądowych.