Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Zbiórka podpisów i mini-program wyborczy Kandydata na Prezydenta RB
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[official2]Drodzy Bialeńczycy!


Odpowiadając na obecne nastroje społeczne, wyrażone najpełniej w ostatnim sondażu prezydenckim, przeprowadzonym przez Bialeński Ośrodek Badania Opinii Publicznej, ogłaszam chęć startu w najbliższych wyborach na urząd Prezydenta Republiki Bialeńskiej.

Mój program wyborczy, w przeciwieństwie do programu mojego kontrkandydata, będzie minimalistyczną wizją wcale nie wielkiej, ale nade wszystko i co najważniejsze - naszej, wspólnej Bialenii, dla której każdy z nas, obywateli, może zrobić wiele pożytecznego i twórczego. Nie przedstawiam Wam, Rodacy, koncepcji rozwoju we wszystkich dziedzinach polityki wewnętrznej i zewnętrznej, nie zamierzam postulować wzmocnienia roli Republiki na arenie międzynarodowej, nie będę starał się Was przekonywać do głębokich reform politycznych, prawnych czy gospodarczych.

Dziś, w dobie kryzysu aktywności, kryzysu, który najsilniej dotyka filary funkcjonowania państwa, który oddziałuje na nasze aspiracje i który przeformułowuje narodowe cele, powinniśmy skupić się na utrzymaniu stabilności kraju, a równocześnie podjąć próby zażegnania pata i zintensyfikowania działań promocyjnych. Pierwszym krokiem, który wykonam, gdy zostanę wybrany Prezydentem, będzie ostateczne uregulowanie kwestii nadawania i odbierania obywatelstw. Wspólnie z moimi współpracownikami, w szczególności z proponowanym przeze mnie na stanowisko Wiceprezydenta Hewretem von Thornem, opracujemy projekt ustawy, który pozwoli zbliżyć się do przywrócenia porządku prawnego.

Wszystkie moje pomysły i zamierzenia zawsze będę czynił, kierując się dewizą "Wspólnie dla Bialenii"! Zachęcam do składania podpisów i zadawania pytań pod postem lub poprzez PW.

Frederick Hufflepuff, kandydat na urząd Prezydenta Bialenii[/official2]
[podpis]Mardred Jakub von Salvepol-Nova Vita[/podpis]
Wieniosławię!
/-/ Antoni Kacper Burbon-Conti
(-) Alberto Carlos de Médici y Zep
/-/ T. Krasnodębski

Bajtuś

/-/ Bajtuś
Dziękuję bardzo za poparcie kandydatury!
Fredericku, gratuluję decyzji! Życzę powodzenia i w pełni Popieram.