Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Mowa końcowa 23. Prezydenta Republiki Bialeńskiej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[official]Drodzy Bialeńczycy!

Niech Wam Mancalaga wybaczy błąd jakiście uczynili 13 maja.
Nie podołałem. Nie jestem tym zaskoczony. Od początku mówiłem, że nie jest to szczęśliwy pomysł. Odkąd zresztą pojawiłem się w Bialenii stroniłem od polityki i stanowisk mając zupełnie inną wizję swojej obecności. Niemniej, w obliczu kryzysu postanowiłem podjąć się tej misji wobec zapewnień wsparcia od wszystkich Bialeńczyków.

Nie podołałem jednak. Nie podołałem i dzisiaj, za namową mojego Gabinetu reprezentującego bądź co bądź lwią część społeczeństwa - ustępuję. Zostawiam miejsce młodszym, prężniejszym, którzy potrafią sami dźwigać ciężar prezydentury i aktywności Republiki.

Jednocześnie składam najlepsze życzenia Prezydentowi-Elektowi @"Michael Wolferine". Zawsze w Ciebie wierzyłem, wystarczy, że sam w siebie uwierzysz, a będziesz na pewno lepszym Prezydentem niż ja mógłbym kiedykolwiek być. Oczywiście nic nie zmienia się z naszych ustaleń przed wyborami - nadal pozostaję do Twojej dyspozycji i będę Cię wspierał jak tylko mogę.

Gabinetu nie dymisjonuję. Proszę jednak ministrów o wyrozumiałość dla decyzji nowego Prezydenta. Naprawdę uważam, że ten skład ma potężny potencjał, więc pozostawiam go do dyspozycji Michaelowi. Dalsze decyzje podejmie on sam.

Tym samym dziękuję za te kilkanaście dni. Na do widzenia nadałem jeszcze skromne kilka folwarków, w celu wyróżnienia tych, którzy podczas mojej króciutkiej Prezydentury wykazali się szczególnie w naszej coraz mniejszej społeczności. Mam nadzieję, że nikt nie będzie miał mi tego za złe.

Sam zaś kończę pakować walizki i wracam do mojego pubu w Temeszgradzie, gdzie jak zwykle zapraszam wszystkich spragnionych zapomnienia, odprężenia i posłuchania ramolenia starego barmana.

Niech trawa znowu będzie zieleńsza![/official]
Tak krótki i lakonicznie ja również od siebie, rezygnuję ze wszystkich pełnionych stanowisk. Pozostawiam sobie dożywotnią funkcję w KRI, służbę w wojsku i obywatelstwo.
Cytat:Pozostawiam sobie dożywotnią funkcję w KRI, służbę w wojsku i obywatelstwo.

Dobrze, możesz sobie to wziąć, ale papieża ci nie oddam.
Widzę, że u naszych sąsiadów również nie jest kolorowo... Może warto powrócić do pomysłu brodryjsko-bialeńskiego stowarzyszenia?
W UTNie jesteście mile widziani. „Dźwi” mamy zawsze otwarte xD
Jeszcze pamiętam, jak musiałem gonić Michasia, żeby jednego pościka napisał w Ardemii... A tu proszę! Zostaje najważniejszą osobą w jednym z najbardziej znaczących krajów! Zdaje mi się, jakbym wczoraj go opierdalał w równym szeregu z takimi niewypałami, jak Doktorek, czy Tycjanor...
Tycjanor to był przecież 3-dniowy Minister Zdrowia. I to mało ważny.
Panowie, co się dzieje? Wszyscy rezygnują i odpuszczają sobie.
(29.05.2018, 21:49:13)Antoni Kacper Burbon-Conti napisał(a): [ -> ]Panowie, co się dzieje? Wszyscy rezygnują i odpuszczają sobie.

Ja się na ten temat już nie wypowiadam.

Edit: A nie, przepraszam! Wpadłem na coś co warto. Należy uchwalić ustawę specjalną ws. zakazu rezygnacji i odpuszczania sobie.