Forum Republiki Bialeńskiej

Pełna wersja: Zostałem niesłusznie oskarżony
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Szanowni!

Kilka dni temu zostałem bezprawnie zbanowany po uprzednim przedstawieniu przeciwko mej osobie wyimaginowanego aktu oskarżenia. Jeden z funkcjonariuszy Policji Krajowej postanowił wykorzystać swoją pozycję (której w ogóle nie powinien mieć, bo zrzekł się obywatelstwa bialeńskiego), aby w gangsterski sposób zemścić się na mnie. To pokazuje, że w żadnym razie nie jest on sługą Bialenii, a na stanowisku swym urzęduje tylko dla własnej satysfakcji i interesów.
Trudno, można rzec. Nie każdy w końcu potrafi normalnie funkcjonować w mikroświecie. Niestety, tacy ludzie również się zdarzają i trzeba z nimi żyć. Dlatego też wybaczam mu i mam nadzieję, że to zrozumie. Jeżeli chcemy, aby Bialenia wyszła z kryzysu, to musimy wszyscy wspólnie działać na rzecz jej dobra, a nie prowadzić jakieś indywidualne gierki. Musimy w tej ciężkiej chwili się zjednoczyć i dążyć do naprawy zniszczonych struktur państwowych. Niech żyje Bialenia!
Pewnie JLD to zrobił. Przeszukaj BU i się dowiesz.
Iwanie, oby kilka Twoich ostatnich zdań było prawdą i obyś naprawdę tak myślał. Wszyscy wiemy, że nie zawsze intencje były czyste. Idźmy dalej, ale będę trzymać Cię za słowo.
To jest dramat, że w tym antyludzkim państwie, w tym państwie w którym media, kurwa, nie były w stanie powiedzieć, że Iwana Pietrowa zbezczeszczono, że ten człowiek ma 118 wyroków uniewinniających, że te policyjne kurwy, powtarzam: policyjne kurwy, policyjne kurwy tego człowieka oskarżały bezpodstawnie i po kilku dniach uniewinniały! Że to nie jest czymś wartym tego, by tego człowieka wprowadzić do parlamentu.
Wnioskuję o interwencję Policji Krajowej w związku z powyższą wypowiedzią. Plac Zielony to miejsce publiczne. Takie wyrażenia nie powinny mieć miejsca.

Bajtuś

PK jak widać poszła sobie na urlop.
Jak nie ma PK, to może chociaż KRI zadziałać?
Wciąż nie nadano mi uprawnień PK...
I zapewne szybko do tego nie dojdzie.
No strzelaj, strzelaj do Polaka!
Panowie, proszę o spokój.
(19.08.2018, 22:29:10)Karol Medycejski napisał(a): [ -> ]No strzelaj, strzelaj do Polaka!
Zawsze można strzelać do akaloPy.