Moderowane przez: Marszałek Sił Zbrojnych RB
Poddziały w "Struktury Paktu Gellońskiego"
  Dział Wątków Postów Ostatni post
Rada Paktu Obronnego
Rada składa się z głów państw stron przystępujących do Paktu Gellońskiego oraz po jednym przedstawicielu każdego z państw. Rada określa wspólne stanowisko państw ws. polityki wojskowej, zaś jej Przewodniczącym jest przez 2 miesiące na zmianę jeden z przedstawicieli państw. Siedziba znajduje się w Królewskim Mieście Nikolaopol (Księstwo Sarmacji) lub Porcie Arthurberg (Republika Bialeńska) - w zależności od tego, który z przedstawicieli pełni obecnie rolę Przewodniczącego Rady.
Moderowane przez: Marszałek Sił Zbrojnych RB
0 0
Nigdy
Sojuszniczy Dywizjon Marynarki Wojennej
Sojuszniczy Dywizjon Marynarki Wojennej koordynuje procesy i procedury oraz wymianę doświadczeń i kadr pomiędzy siłami zbrojnymi państw przystępujących do Paktu Gellońskiego, zaś jego Dowódcą jest przez 2 miesiące na zmianę jeden z przedstawicieli państw. Siedziba Dywizjonu znajduje się w Porcie Arthurberg (Republika Bialeńska).
Moderowane przez: Marszałek Sił Zbrojnych RB
0 0
Nigdy
Kwatera Główna Paktu Obronnego
Kwatera Główna Paktu Obronnego koordynuje koordynuje działania pomiędzy siłami zbrojnymi państw przystępujących do Paktu Gellońskiego, zaś jego Szefem jest przez 2 miesiące na zmianę jeden z przedstawicieli państw. Siedziba Kwatery znajduje się w Królewskim Mieście Nikolaopol (Księstwo Sarmacji).
Moderowane przez: Marszałek Sił Zbrojnych RB
0 0
Nigdy

Struktury Paktu Gellońskiego
Temat / Autor Odpowiedzi Wyświetleń Ostatni post [rosn.]
    17 988 15.07.2018, 09:37:41
Ostatni post: RCA


  Nowe posty
  Popularny wątek (nowe)
  Popularny wątek (brak nowych)
  Brak nowych postów
  Zawiera Twoje posty
 

Szukaj w tym dziale: