Forum Republiki Bialeńskiej
Żegnam. - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Kultura i społeczeństwo (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-4.html)
+--- Dział: Plac Zielony (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-66.html)
+--- Wątek: Żegnam. (/thread-1477.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6

Żegnam. - Feliks Spirkin - 23.08.2014

[Obrazek: Spike_waves_goodbye_to_Twilight_S03E11.png]

Z wiadomych powodów postanawiam wycofać się z życia politycznego oraz obywatelskiego Republiki Bialeńskiej. Dziękuję wszystkim za zabawę i życzę powodzenia. Nie będę psuł innym zabawy, a więc żegnam.

Odp: Żegnam. - Hewret von Thorn - 23.08.2014

Ty to jebnięty jesteś...

Odp: Żegnam. - Konstanty Jerzy Michalski - 23.08.2014

Chciałeś Kucobialenii i odchodzisz. Gorszego człeka nie widziałem.

Odp: Żegnam. - Feliks Spirkin - 23.08.2014

Skoro "rozwalam" Bialenię i Wam się to nie podoba to logiczne jest, iż odchodzę. Nie będę psuć zabawy tym, którym się obecny wygląd tego kraju podoba. Mnie nie interesuje wygląd Bialenii, do którego dążycie, a więc odchodzę. Co w tym jest dziwnego?

Odp: Żegnam. - Hewret von Thorn - 23.08.2014

Zakładasz Triumwirat Ponylandii?  ;D

Odp: Żegnam. - Konstanty Jerzy Michalski - 23.08.2014

(23.08.2014, 12:16:58)Hyacinthe Molière link napisał(a): Skoro "rozwalam" Bialenię i Wam się to nie podoba to logiczne jest, iż odchodzę. Nie będę psuć zabawy tym, którym się obecny wygląd tego kraju podoba. Mnie nie interesuje wygląd Bialenii, do którego dążycie, a więc odchodzę. Co w tym jest dziwnego?

Wszyscy którzy nie chcą twojej Bialenii odchodzą. Logicznym jest to że teraz możesz się pobawić w kucoland.

Odp: Żegnam. - Feliks Spirkin - 23.08.2014

(23.08.2014, 12:18:52)Konstanty Jerzy Michalski link napisał(a): [quote author=Hyacinthe Molière link=topic=1553.msg15049#msg15049 date=1408789018]
Skoro "rozwalam" Bialenię i Wam się to nie podoba to logiczne jest, iż odchodzę. Nie będę psuć zabawy tym, którym się obecny wygląd tego kraju podoba. Mnie nie interesuje wygląd Bialenii, do którego dążycie, a więc odchodzę. Co w tym jest dziwnego?

Wszyscy którzy nie chcą twojej Bialenii odchodzą. Logicznym jest to że teraz możesz się pobawić w kucoland.
[/quote]

Nie, bo ja odchodzę. Wink Ty, Razor, Guliano i reszta budujcie Bialenię wdg. swojej wizji. Mnie się ta wizja nie podoba, a więc odchodzę. Co jest w tym dziwnego? Jak gdzieś mi się nie podoba, to odchodzę stamtąd i tyle. Decyzję podjąłem i jej nie zmienię, nie będę Wam psuć zabawy. 

Odp: Żegnam. - Maciej Kamiński - 23.08.2014

Wiedziałem, że tak to się skończy. To dlatego zabawa w mniej niż 10 osób była fajna - bo nie było konfliktów na taką skalę.

Odp: Żegnam. - AndrzejSwarzewski - 23.08.2014

Hiacynt, nie odchodź! To jest nasz kraj, kraj ludzi wyluzowanych i nie napinających się niepotrzebnie! Smile
Także weź wracaj i nie rób scen. :*

Odp: Żegnam. - Ronon Dex - 23.08.2014

(23.08.2014, 12:43:43)Maciej Kamiński link napisał(a): Wiedziałem, że tak to się skończy. To dlatego zabawa w mniej niż 10 osób była fajna - bo nie było konfliktów na taką skalę.
Też ostrzegałem, że szukanie aktywności na siłę oraz nadmierny rozrost nie skończy się dobrze - im większa grupa tym trudniej się porozumieć co do wizji v-państwa. Również najlepiej się tutaj czułem i miałem największy zapał do tworzenia RB gdy działaliśmy w małej i w miarę zgodnej (o podobnej wizji) grupie.

A ja uważam, że to dobrze, iż Bialenia ma coraz więcej obywateli. Szczególnie jak Ci obywatele są takimi wybitnymi i wyjątkowym jednostkami jak Hiacynt, czy też Hewret.

(23.08.2014, 13:00:17)AndrzejSwarzewski link napisał(a): A ja uważam, że to dobrze, iż Bialenia ma coraz więcej obywateli. Szczególnie jak Ci obywatele są takimi wybitnymi i wyjątkowym jednostkami jak Hiacynt, czy też Hewret.
Cóż, fajnie jest być wśród twórców największej republiki mikroświata, która od marca (a może i od lutego) bezustannie jest w pierwszej siódemce największych v-państw w Polsce, a momentami była na podium. Ale najlepszy klimat do pracy miała Bialenia za czasów początków drugiego forum.

Teraz też jest klimat do pracy, z tym, że jest to klimat do pracy stworzony przez kolejną falę emigracji do Bialenii. Najważniejsze to umieć się przystosować. Ja potrafię i wciąż trzymam właśnie z tymi nowymi, aktywnymi i ideowymi.

Odp: Żegnam. - Ali ibn Abi Talib - 23.08.2014

Ehhh... teraz odejdzie jedna osoba, później druga i miejmy nadzieję, nie będzie czegoś co się zwie "efektem domina".

(23.08.2014, 16:48:49)Ali ibn Abi Talib link napisał(a): Ehhh... teraz odejdzie jedna osoba, później druga i miejmy nadzieję, nie będzie czegoś co się zwie "efektem domina".
Raz takie coś już było, ale wtedy odeszły osoby znające się z reala.

(23.08.2014, 16:50:56)Maciej Kamiński link napisał(a): [quote author=Ali ibn Abi Talib link=topic=1553.msg15069#msg15069 date=1408805329]
Ehhh... teraz odejdzie jedna osoba, później druga i miejmy nadzieję, nie będzie czegoś co się zwie "efektem domina".
Raz takie coś już było, ale wtedy odeszły osoby znające się z reala.
[/quote]
Jak mówisz o Sapiesze, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Ir Min Ward był nie tylko jego znajomym z reala, ale też klonem. Dopiero pod koniec jego egzystencji Heinrich mi o tym powiedział.

Odp: Żegnam. - Feliks Spirkin - 24.08.2014

Informuję, iż Hyacinthe Molière dziś zmarł.
Jego ostatnią wolą było cały dobytek przekazać na rzecz Zielonego Kościoła.

Odp: Żegnam. - Hewret von Thorn - 24.08.2014

O nie! Sad

Odp: Żegnam. - Ali ibn Abi Talib - 24.08.2014

Na zawsze zostanie w naszej pamieci ...

Odp: Żegnam. - MvP - 24.08.2014

Jesli wygram wybory to pierwsza moja decyzja bedzie ogloszenie zaloby narodowej po tej wielkiej stracie.