Forum Republiki Bialeńskiej
[Vincisburg]Akt oficjalnego wydziedziczenia. - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Administracja samorządowa (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-5.html)
+--- Dział: Rzesza Bialeńska (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-551.html)
+--- Wątek: [Vincisburg]Akt oficjalnego wydziedziczenia. (/thread-2709.html)[Vincisburg]Akt oficjalnego wydziedziczenia. - Ivan von Lichtenstein - 12.02.2015

Ja, Ivan Dymitr von Vincis-Kazakov jako senior rodu von Vincis, za prośbą Aleksandry Dostojewskiej i jej "chłopaka" (dowód:
[21:39] <AS> mówię w imieniu mojej dziewczyny Big Grin)
Wydziedziczam z rodu całą odnogę Dostojewskich, oprócz Adama Aleksandra, który nie żyje. Ubolewam nad tym że mój wnuk wybrał sobie za żonę osobę która nim pochowano go znalazła bardzo szybko chłopaka. Jednocześnie ogłaszam że pozostaję w Brodrii by być świadkiem pogrzebu mego umiłowanego wnuka.
Tą decyzją pozbawiam członkostwa w rodzie von Vincis wszystkich synów i wszystkie córki (obecnych i obecne, przyszłych i przyszłe) Aleksandry Dostojewskiej, oraz odbieram jej prawo do noszenia nazwiska von Vincis.

EDIT: Po zastanowieniu daję prawo Patrykowi Hyjkowi do noszenia nazwiska von Vincis - jeśli będzie chciał. Jego dzieci też otrzymują takie prawo. Robię to ze względu na szacunek dla jego ojca - Adama Aleksandra.


Odp: Akt oficjalnego wydziedziczenia. - Ivan von Lichtenstein - 12.02.2015

Pozwoliłem sobie usunąć powyższe posty - przepraszam Macieju za usunięcie twojego.
Po prostu ten akt ma na celu wyłącznie obwieszczenie informacje. Jak chcecie dyskutować to do Placu Zielonego, albo do wątki wydzielonego do dyskusji w Vincisburgu.