Forum Republiki Bialeńskiej
Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Władze Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-6.html)
+--- Dział: Sądownictwo Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-98.html)
+---- Dział: Wokanda spraw karnych (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-112.html)
+---- Wątek: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi (/thread-3130.html)

Strony: 1 2

Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Hewret von Thorn - 24.05.2015

lord Hugon Hewret
Dom Wschodzącego Słońca w Bałdaraszu
Admirał Republiki Bialeńskiej
Strażnik Republiki

do

Sąd Republiki Bialeńskiej
Plac Rewolucji Marcowej
Trybunał Ludowy
Dział rozstrzygnięć cywilnych

Z dniem 24 maja 2015 r. oskarżam Fiodora Swirydiuka o publiczne znieważenie mojej osoby na ogólnodostępnym czacie, zwanym dalej "krzykopudełkiem".
Z racji piastowania przeze mnie stanowiska państwowego w Dowództwie Marynarki Wojennej RB, powołuję się na Art. 12, pkt. 13. Kodeksu Cywilno-Karnego oraz Art. 13, pkt. 5 Kodeksu Cywilno-Karnego i żądam, aby oskarżonemu uniemożliwiono logowanie się do systemów informatycznych Republiki Bialeńskiej na okres 30 dni.
Poczułem się urażony, kiedy to Fiodor Swirydiuk nazwał mnie "chorym człowiekiem" oraz celowo próbował i prawdopodobnie nadal próbuje sprowokować mnie do wywołania "flamewaru" na forum, to też uważam to za prowokację w moją osobę.

Załączam dowód w postaci załącznika.
[attachimg=1]

Odp: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Torkan Ingawaar - 24.05.2015

Serio? Welcome in Sarmatia v3.0...

Odp: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Kristian Arped - 24.05.2015

A ja tak tylko – z racji tego że byłem ostatnim sędzią – przypomnę, że moja kadencja dobiegła końca jakoś miesiąc temu.

Odp: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Maciej Kamiński - 24.05.2015

(24.05.2015, 18:24:29)Kristian Iversen link napisał(a): A ja tak tylko – z racji tego że byłem ostatnim sędzią – przypomnę, że moja kadencja dobiegła końca jakoś miesiąc temu.
Cóż, to jest rządowi wiadome. I dyskutujemy nad nowym sędzią... Drugie słowo jest kluczowe.

Odp: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Hewret von Thorn - 02.06.2015

I co?

Odp: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Maciej Kamiński - 03.06.2015

(02.06.2015, 22:40:47)Hugon Hewret link napisał(a): I co?
Brak zmian.
Z czym również trzeba COŚ (mityczne słowo) zrobić.

Odp: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Alberto Carlos de Médici y Zep - 30.06.2015

Czy oskarżyciel podtrzymuje swój akt oskarżenia?

Odp: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Hewret von Thorn - 01.07.2015

Tak.

Odp: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Alberto Carlos de Médici y Zep - 01.07.2015

A zatem otwieram przewód sądowy. Proszę oskarżonego o ustosunkowanie się do aktu oskarżenia.

Odp: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Fiodor Swirydiuk - 01.07.2015

To co napisałem, zostało napisane w celu satyrystycznym. Jeśli uraziłem tym Willema Passepartout-Wettina to przepraszam.

Odp: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Alberto Carlos de Médici y Zep - 01.07.2015

Czy oskarżyciel chciałby się ustosunkować?

Odp: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Hewret von Thorn - 01.07.2015

Nie rozumiem satyrystycznego kontekstu wypowiedzi.

...
Pozwalam zatem na swobodą dyskusję, prowadzoną z poszanowaniem zasad kultury przez obie strony.

Odp: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Fiodor Swirydiuk - 01.07.2015

Słowa "Hugon to chory człowiek" były wypowiedziane żartobliwie. Nie miały na celu obrażenia twojej osoby.

(01.07.2015, 13:54:42)Fiodor Swirydiuk link napisał(a): to przepraszam.

Myślę, że oficjalnymi przeprosinami na Placu można zakończyć sprawę.

(01.07.2015, 14:20:00)Willem Passepartout-Wettin link napisał(a): Myślę, że oficjalnymi przeprosinami na Placu można zakończyć sprawę.

Czyli decyduje się Lord na wycofanie aktu oskarżenia i załatwienia sprawy polubownie?

Wysoki Sądzie,
to, czy zostanie wycofany akt oskarżenia czy też nie, zależy tylko wyłącznie od oskarżonego.
Właściwie od jego chęci napisania publicznych przeprosin we wskazanym przeze mnie miejscu.

Odp: Akt oskarżenia przeciwko Fiodorowi Swirydiukowi - Piotr Pietrow - 01.07.2015

Zostawcie Fiodora w spokoju! Umiecie tylko karać, a nie zauważać dobra...

Ale przeprosiłem...

Lordzie, oskarżony już dokonał przeprosin. Wobec tego wycofuje Lord oskarżenie?

(01.07.2015, 14:38:58)Arne I von Heim-Dostojewski link napisał(a): Zostawcie Fiodora w spokoju! Umiecie tylko karać, a nie zauważać dobra...

Zostawcie Sąd w spokoju, umiecie tylko krzyczeń, a nie czytać prawo. Pouczam że podobne wybryki będą surowo karane.

Cytat:6. Nie wolno na sali sądowej wypowiadać się osobom postronnym pod karą grzywny ustalanej przez sędziego.