Forum Republiki Bialeńskiej
Port Morski Topolno [WYDZIELONO Z DB] - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Administracja samorządowa (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-5.html)
+--- Dział: Rzesza Bialeńska (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-551.html)
+--- Wątek: Port Morski Topolno [WYDZIELONO Z DB] (/thread-329.html)

Port Morski Topolno [WYDZIELONO Z DB] - Ronon Dex - 30.01.2014

Port Morski Topolno leży w ujściu rzeki Topolówki, która wpływa do Oceanu Wirtualnego Północnego.

[Obrazek: vwpb.jpg]
U wejścia do portu, znajduje się Rafineria "Topolnica", stąd wielkie tankowce są częstymi gośćmi w Topolnie - widok na rafinerię z prawego skrzydła mostka wpływającego tankowca...

[Obrazek: fnec.jpg]
... oraz ze stanowiska sternika.

[Obrazek: h587.jpg]
Mniejsze statki mijają rafinerie i nabrzeża służące cumowaniu tankowców i wpływają wgłąb Topolówki.

[Obrazek: c0kr.jpg]
Uniwersalny towarowiec w drodze do znajdujących się kilka kilometrów od ujścia rzeki nabrzeży portowych. Na północnym brzegu stare dzielnice mieszkaniowe.

[Obrazek: 52g9.jpg]
Rozwijające się dynamicznie Topolno rozrasta się wzdłuż brzegów Topolówki, wpływając wgłąb portu można zauważyć coraz nowocześniejsze dzielnice miasta.

[Obrazek: tg7a.jpg]
Nowoczesne mosty o odpowiedniej wysokości umożliwiają swobodny ruch statków i nie utrudniają komunikacji w mieście - zastąpiły one dawne mosty zwodzone.

[Obrazek: k6pp.jpg]
Widok z mostka statku zbliżającego się do pierwszego mostu na Topolówce - rozbudowujące się miasto i port wcina się coraz dalej wgłąb lądu.

[Obrazek: hg7o.jpg]
Nowoczesny port Topolno zatrudnia całą rzeszę pilotów, dysponującymi szybkimi i nowoczesnymi motorówkami...

[Obrazek: 83yy.jpg]
... jest to niezbędne gdyż oprócz statków towarowych po Topolówce pływa wiele małych jednostek pływających, obsługujących przedzielone rzeką miasto, a same statki towarowe wpływają nawet kilkanaście kilometrów w głąb rzeki.

[Obrazek: e84r.jpg]
Z pokładu motorówki pilotów widać, że na wejście do portu oczekują już kolejne dwie jednostki - wielki kontenerowiec i statek wycieczkowy.

Re: Port Morski Topolno - Baltazar Dostojewski - 30.01.2014

Szefie a to ta gra Ship Simulator Extremes?

Re: Port Morski Topolno - Ronon Dex - 30.01.2014

Cytat:Szefie a to ta gra Ship Simulator Extremes?
Dokładnie tak... na pewno się nada do przyszłej wizualizacji "gospodarki morskiej" RB. Ale jeszcze parę symulatorków różności jeszcze mam w "zanadrzu"... Tongue TongueTongue

Re: Port Morski Topolno - Baltazar Dostojewski - 30.01.2014

Cytat:[quote author="Abdullah Aykm"]Szefie a to ta gra Ship Simulator Extremes?
Dokładnie tak... na pewno się nada do przyszłej wizualizacji "gospodarki morskiej" RB. Ale jeszcze parę symulatorków różności jeszcze mam w "zanadrzu"... Tongue TongueTongue [/quote]
Zapewnię symulator demolki plus symulator ciężarówki i inne symulatory .

Cytat:[quote author="Razorblade1967"][quote author="Abdullah Aykm"]Szefie a to ta gra Ship Simulator Extremes?
Dokładnie tak... na pewno się nada do przyszłej wizualizacji "gospodarki morskiej" RB. Ale jeszcze parę symulatorków różności jeszcze mam w "zanadrzu"... Tongue TongueTongue [/quote]
Zapewnię symulator demolki plus symulator ciężarówki i inne symulatory .[/quote]
Ciężarówki gdzieś mam ale stare (muszę odnaleźć)... do symulacji armii nada się ArmA II, mam dość nowy symulator pociągów, w FSX da się zrobić i aerokluby, i linie lotnicze... a dalej się coś wymyśli. :lol: :lol::lol:

Re: Port Morski Topolno - AndrzejSwarzewski - 30.01.2014

Ładny port. Może PURA w malowniczym Topolnie będzie czekać na wyniki wyborów w niedzielę?

Cytat:Ładny port. Może PURA w malowniczym Topolnie będzie czekać na wyniki wyborów w niedzielę?
A bardzo chętnie - to na mój skromny jachcik Prezydenta zapraszam... :lol: :lol::lol:

[Obrazek: t5t3.jpg]
[Obrazek: xnmh.jpg]