Forum Republiki Bialeńskiej
Akt zbiorczego oskrażenia - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Władze Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-6.html)
+--- Dział: Sądownictwo Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-98.html)
+---- Dział: Archiwum Sądu Ludowego (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-117.html)
+---- Wątek: Akt zbiorczego oskrażenia (/thread-4671.html)

Akt zbiorczego oskrażenia - Jan Kaniewski - 24.03.2016

AKT WYCOFANO

Odp: Akt zbiorczego oskrażenia - Maciej Kamiński - 24.03.2016

Zakładając na moment, że Sasza przejęła władzę Policji, to ona jest oskarżycielem.

Odp: Akt zbiorczego oskrażenia - Alberto Carlos de Médici y Zep - 24.03.2016

Akt oskarżenia jest nieważny. Musi go złożyć oskarżyciel publiczny.

Odp: Akt zbiorczego oskrażenia - Hewret von Thorn - 24.03.2016

(24.03.2016, 18:45:27)Maciej Kamiński link napisał(a): Zakładając na moment, że Sasza przejęła władzę Policji, to ona jest oskarżycielem.

Nie przejęła.

A ja proszę o wskazanie czynności, gdzie dokonałem bezprawnej zmiany konstytucyjnych organów.
Bo ja nie mogę się doszukać.

Odp: Akt zbiorczego oskrażenia - Jan Kaniewski - 24.03.2016

(24.03.2016, 19:49:05)Heinrich Hewret Wettin link napisał(a): [quote author=Maciej Kamiński link=topic=4805.msg42317#msg42317 date=1458837927]
Zakładając na moment, że Sasza przejęła władzę Policji, to ona jest oskarżycielem.

Nie przejęła.

A ja proszę o wskazanie czynności, gdzie dokonałem bezprawnej zmiany konstytucyjnych organów.
Bo ja nie mogę się doszukać.
[/quote]

Zbiorczy akt zawiera jest skierowany do osób połączonym wspólnym podejrzeniem, czy nawoływania do zmiany w sposób pozakonstytucyjny organu państwa.

Człowieku... To jeszcze raz zapytam:
Gdzie ja niby prowadzę rewolucyjną działalność mającą doprowadzić do obalenia konstytucyjnych organów?
Możesz mi wskazać? Bo Twoich wypocin nie zamierzam czytać.

Zdrajco Republiki...
(coś żeś szumowinę i hołotę poparł w Błękitnym Salonie)

Odp: Akt zbiorczego oskrażenia - Bajtuś - 24.03.2016

Oj dziecię... dzięcię... naucz się troche informatyki , to może sie dowiesz że HHH mógłby jednym ruchem zmieść RB z powierzchni lub uczynić,że co niektórzy nie będą mieli dostępu do forum -> a tego nie zrobił, więc gdzie tu zamach (chyba,że w waszej chorobliwej wyobraźni).
Ja w każdym razie kończę dyskusję, bo to nie dyskusja tylko walenie głową o mur, a ten i tak nic nie zrozumie.

(24.03.2016, 19:56:29)Heinrich Hewret Wettin link napisał(a): Człowieku... To jeszcze raz zapytam:
Gdzie ja niby prowadzę rewolucyjną działalność mającą doprowadzić do obalenia konstytucyjnych organów?
Możesz mi wskazać? Bo Twoich wypocin nie zamierzam czytać.

Zdrajco Republiki...
(coś żeś szumowinę i hołotę poparł w Błękitnym Salonie)

Akt oskarżenia został wycofany z uwagi na fakt aby nie zaogniać i tak już skomplikowanej sytuacji.

Faktem jest, że poparłeś w Błękitnym Salonie stan nadzwyczajny, który nie ma uzasadnienia.

Dziękuję bardzo za demokrację w wykonaniu Aleksandry!

Odp: Akt zbiorczego oskrażenia - Frederick Hufflepuff - 24.03.2016

Słowa Pana Wettina nie należą do najbardziej wyważonych, ale zawierają smutną prawdę o funkcjonowaniu rządu i Prezydent.

(24.03.2016, 20:00:55)Heinrich Hewret Wettin link napisał(a): Faktem jest, że poparłeś w Błękitnym Salonie stan nadzwyczajny, który nie ma uzasadnienia.

Dziękuję bardzo za demokrację w wykonaniu Aleksandry!

Gdybyś wiedział jak to wszystko było...

Odp: Akt zbiorczego oskrażenia - Frederick Hufflepuff - 24.03.2016

Kolejne dowody na to, że Prezydent i jej Rząd szkodzą państwu i chcą zlikwidować istniejącą w systemie demokratycznym opozycję.

Odp: Akt zbiorczego oskrażenia - Aleksandra Dostojewska - 24.03.2016

Czy upublicznianie TAJNYCH ROZMÓW RZĄDU, są wg was normalne? Popełniacie wielki błąd, za który odpowiecie.

Proszę mi wskazać klauzulę tajności.

Poza tym, tam w Rządzie macie bardzo wiernego ministra. Widać, jak dba o tą Waszą "tajność".

Odp: Akt zbiorczego oskrażenia - Torkan Ingawaar - 24.03.2016

A ja też odpowiem?  <3
Dawno nikt mnie do pierdla nie wsadził...  Sad

Odp: Akt zbiorczego oskrażenia - Hewret von Thorn - 25.03.2016

(24.03.2016, 19:56:47)Bajtuś link napisał(a): Oj dziecię... dzięcię... naucz się troche informatyki , to może sie dowiesz że HHH mógłby jednym ruchem zmieść RB z powierzchni lub uczynić,że co niektórzy nie będą mieli dostępu do forum -> a tego nie zrobił, więc gdzie tu zamach (chyba,że w waszej chorobliwej wyobraźni).
Ja w każdym razie kończę dyskusję, bo to nie dyskusja tylko walenie głową o mur, a ten i tak nic nie zrozumie.

Nie no, aż takim szaleńcem to nie jestem, aby niszczyć coś, nad czym spędziłem grubo ponad 40 godzin (jeśli chodzi o techniczne przystosowanie stron).

Odp: Akt zbiorczego oskrażenia - Bajtuś - 25.03.2016

Nie pisałem tego pod kątem, że zrobisz, ale że mógłbyś zrobić (chodziło o uzmysłowienie pozostałym co może nieść za sobą zadzieranie z właścicielem forum i domeny -> abstrahując od Twojej osoby).

Odp: Akt zbiorczego oskrażenia - Hewret von Thorn - 25.03.2016

To, że posiadam fizyczną taką możliwość, nie znaczy, że to uczynię.
W ogóle wczoraj sobie uzmysłowiłem, że łączenie uprawnień administracyjnych z polityką nie wróży niczego dobrego.