Forum Republiki Bialeńskiej
Lista członków partii - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Peryferia (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-8.html)
+--- Dział: Archiwum (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-331.html)
+--- Wątek: Lista członków partii (/thread-4716.html)

Lista członków partii - Akrypa Rabotowicz von Primisz - 26.03.2016

Członkowie EWE:
1. Akrypa Rabotowicz von Primisz
2. Ivan von Lichtenstein
3. Heinrich Hewret Wettin
4. Ali ibn Abi Talib

Odp: Lista członków partii - Hewret von Thorn - 26.03.2016

Tak.

Odp: Lista członków partii - Akrypa Rabotowicz von Primisz - 26.03.2016

(26.03.2016, 11:38:29)Heinrich Hewret Wettin link napisał(a): Tak.
Wpisałem cię.

Odp: Lista członków partii - Ali ibn Abi Talib - 26.03.2016

Można mnie wpisać Big Grin ?

Odp: Lista członków partii - Frederick Hufflepuff - 27.03.2016

Wydaję mi się, że to trochę, a nawet bardzo, nieodpowiednie, że zjawia się Pan w Bialenii po kilkumiesiecznej przerwie i zaczyna aktywownosc jakby nigdy nic. Tymczasem mieliśmy przez Pana nie lada klopot, gdy nic nie mówiąc, będąc Prezydentem, opuścił nas Pan.

Odp: Lista członków partii - Maciej Kamiński - 27.03.2016

(27.03.2016, 08:06:52)Frederick Hufflepuff link napisał(a): Wydaję mi się, że to trochę, a nawet bardzo, nieodpowiednie, że zjawia się Pan w Bialenii po kilkumiesiecznej przerwie i zaczyna aktywownosc jakby nigdy nic. Tymczasem mieliśmy przez Pana nie lada klopot, gdy nic nie mówiąc, będąc Prezydentem, opuścił nas Pan.
Przestań marudzić. Uprzejmie proszę. Osobiste wycieczki to serwuj przez PW.

Odp: Lista członków partii - Akrypa Rabotowicz von Primisz - 27.03.2016

(27.03.2016, 11:28:53)Maciej Kamiński link napisał(a): [quote author=Frederick Hufflepuff link=topic=4852.msg43042#msg43042 date=1459058812]
Wydaję mi się, że to trochę, a nawet bardzo, nieodpowiednie, że zjawia się Pan w Bialenii po kilkumiesiecznej przerwie i zaczyna aktywownosc jakby nigdy nic. Tymczasem mieliśmy przez Pana nie lada klopot, gdy nic nie mówiąc, będąc Prezydentem, opuścił nas Pan.
[/quote] Ja wolał bym by tego też nie robił. Po 20 wiadomościach robi się nękanie. Wink
(26.03.2016, 23:51:56)Ali ibn Abi Talib link napisał(a): Można mnie wpisać Big Grin ?
Oczywiście. Wink

(27.03.2016, 11:28:53)Maciej Kamiński link napisał(a): [quote author=Frederick Hufflepuff link=topic=4852.msg43042#msg43042 date=1459058812]
[/quote]

Chyba żartujesz, Macieju! Czy stanowisko Prezydenta Republiki Bialeńskiej jest moje, czy bezpośrednio ja za nie odpowiadam? Sam nie wiedziałeś, co robić, gdy Talib wystawił nas po jednym dniu sprawowania funkcji pod wiatr. Nie broń takich wybryków, zwłaszcza osoby, która nie poczuwa się do winy.

(27.03.2016, 13:50:36)Frederick Hufflepuff link napisał(a): [quote author=Maciej Kamiński link=topic=4852.msg43047#msg43047 date=1459070933]
[quote author=Frederick Hufflepuff link=topic=4852.msg43042#msg43042 date=1459058812]
[/quote]

Chyba żartujesz, Macieju! Czy stanowisko Prezydenta Republiki Bialeńskiej jest moje, czy bezpośrednio ja za nie odpowiadam? Sam nie wiedziałeś, co robić, gdy Talib wystawił nas po jednym dniu sprawowania funkcji pod wiatr. Nie broń takich wybryków, zwłaszcza osoby, która nie poczuwa się do winy.
[/quote]
No i? Czy coś teraz z tym zrobimy? Dopóki nie kandyduje gdzieś znowu, tylko zajmuje się tym, co zawsze, czyli Zielonym Kościołem, to nie widzę za bardzo powodu, żeby to wypominać.

(27.03.2016, 13:52:56)Maciej Kamiński link napisał(a): [quote author=Frederick Hufflepuff link=topic=4852.msg43059#msg43059 date=1459079436]
[quote author=Maciej Kamiński link=topic=4852.msg43047#msg43047 date=1459070933]
[quote author=Frederick Hufflepuff link=topic=4852.msg43042#msg43042 date=1459058812]
[/quote]

[/quote]
No i? Czy coś teraz z tym zrobimy? Dopóki nie kandyduje gdzieś znowu, tylko zajmuje się tym, co zawsze, czyli Zielonym Kościołem, to nie widzę za bardzo powodu, żeby to wypominać.
[/quote]

Jeśli ktoś niestety nie pamięta swoich błędów, a ten akurat był poważny, to po prostu trzeba to przypomnieć. Nie mam pojęcia, po co ukrywasz, że coś nie miało miejsca lub miało małe znaczenie, skoro było odwrotnie. Trzeba przyznać, że Pan Talib postąpił nader nieodpowiedzialnie, przez niego straciliśmy miesiąc potencjalnego rozwoju, a teraz zjawia się jakby nigdy nic się nigdy nie stało i dalej działa. Ja wtedy ostrzegalem przed ewentualnymi następstwami zwycięstwa Taliba, ale niestety mało kto mnie słuchał.

Czyżbyś czytał mu w myślach?
Jakbym chciał ukrywać, to bym powyrzucał stąd posty za nietrzymanie się tematu wątku. ,Wink
A o tamtej kampanii wypowiadałem się wystarczająco dużo.

Odp: Lista członków partii - Hewret von Thorn - 13.04.2016

W dniu dzisiejszym składam rezygnację z członkostwa partii ze skutkiem natychmiastowym.

/-/

Odp: Lista członków partii - Akrypa Rabotowicz von Primisz - 20.07.2016

Partia zlikwidowana.
(-) Akrypa