Forum Republiki Bialeńskiej
Kompania Faradobusów - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Gospodarka (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-7.html)
+--- Dział: Przedsiębiorstwa (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-128.html)
+---- Dział: OUPK Faradobusów - Bialenia (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-192.html)
+---- Wątek: Kompania Faradobusów (/thread-5209.html)Kompania Faradobusów - Ametyst Faradobus - 03.05.2016

[Obrazek: 139_03_05_16_2_32_18.png]

Ogólnowyzyskująca Usługowo-Produkcyjna Kompania Faradobusów - Bialenia jest częścią hirschbersko-weerlandzkiej korporacji rodowej jednoczącej pod swoim szyldem wolnościowców i polskich patriotów przedsiębiorstwa świadczące przede wszystkim usługi transportowe. Ponadto w ZSKHiW spółka jest właścicielem m.in. sieci restauracji szybkoobsługowych, zakładów produkcyjnych i zagranicznych faktorii handlowych służących do prowadzenia handlu egzotycznymi towarami oraz inicjatorem przedsięwzięć takich jak wyprawy do krajów Trzeciego V-Świata.

Bialeński oddział Kompanii już niebawem rozpocznie starania o uruchomienie połączeń morskich i lotniczych łączących ZSKHiW z tutejszymi portami przez firmy transportowe wchodzące w skład OUPKF. Ponadto jego zadaniem będzie prowadzenie działalności handlowej. Już niebawem rozpocznie też działalność międzynarodowa agencja najemników, z której usług będzie można skorzystać za pośrednictwem filii. 


Cytat:W SKŁAD OUP KOMPANII FARADOBUSÓW - BIALENIA WCHODZĄ OBECNIE:

  1. Faktoria handlowa w Mechanicach
  2. Linie lotnicze Stal-Hydro-Fłot
  3. Dystrybucja tytułów

Siedziba

[Obrazek: RUM6.jpg]

Biznesowy biurowiec w Wolnogradzie przy placu Bohaterów Marca mieści biura bialeńskiej filii Kompanii.Odp: Kompania Faradobusów - Ametyst Faradobus - 09.05.2016

Na terenie Wicehrabstwa Mechanice Faradobusowskie powstaje nadmorska faktoria, w której składowane będą towary przeznaczone do rozdysponowania na terenie Bialenii. Jest to obecnie główna inwestycja bialeńskiego oddziału Kompanii.


Odp: Kompania Faradobusów - Ametyst Faradobus - 28.05.2016

Od kilku dni w skład Kompanii weszło nowe przedsiębiorstwo - Drużyny Najemne Faradobusów. Jest to agencja najemniczo-ochroniarska tworzona przez funkcjonujące dotąd oddzielnie prywatne rodowe oddziały zbrojne, doświadczone w czasie wojen wewnętrznych i wypraw zagranicznych.

Chętnych do skorzystania z usług agencji prosimy o kontakt z kierownictwem Kompanii.


RE: Kompania Faradobusów - Ametyst Faradobus - 19.02.2018

Po dłuższej przerwie Kompania powraca na bialeński rynek. Mamy nadzieję wykorzystać szansę, jaką daje prężny rozwój wielu regionów Republiki, w których nasza firma dostrzega znaczny potencjał. Już wkrótce zadebiutujemy w branży browarniczej, a także rozwiniemy dotychczas prowadzoną działalność gospodarczą.