Forum Republiki Bialeńskiej
Faktoria w Anatolii - Wersja do druku

+- Forum Republiki Bialeńskiej (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc)
+-- Dział: Gospodarka (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-7.html)
+--- Dział: Przedsiębiorstwa (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-128.html)
+---- Dział: OUPK Faradobusów - Bialenia (https://bialenia.sarmacja.org/spolecznosc/forum-192.html)
+---- Wątek: Faktoria w Anatolii (/thread-5350.html)Faktoria w Anatolii - Ametyst Faradobus - 20.05.2016

[Obrazek: 139_03_05_16_2_32_18.png]

W południowej Anatolii, na terenie lenna Mechanice Faradobusowskie ukończono dziś budowę nadmorskiej faktorii handlowej Kompanii Faradobusów. Zgodnie z opinią wydaną przez Ministra Spraw Wewnętrznych towary przeznaczone do sprzedaży będą dostarczane bezpośrednio tutaj i magazynowane, a także odbierane przez niektórych klientów.

Kompleks składa się z budynku administracyjnego, 3 sporej wielkości magazynów z chłodniami, warsztatów, przetwórni, garażu oraz niewielkiego portu, w którym możliwy jest jednak rozładunek sporej wielkości jednostek. Niedaleko faktorii urządzono także pas startowy z hangarem.

[Obrazek: 1.jpg]Odp: Faktoria w Anatolii - Ametyst Faradobus - 11.06.2016

Wczoraj do faktorii dopłynął okręty D-5 "Kondominium", na pokładzie którego znajdują się egzotyczne towary przywiezione z wyprawy do Tirimudzii, która rozpoczęła się prawie rok temu. Już niebawem rozpocznie się ich dystrybucja.


RE: Faktoria w Anatolii - Ametyst Faradobus - 22.02.2017

Planując ożywienie działalności Kompanii na terenie Bialenii chcemy przystąpić wreszcie do uruchomienia na szeroką skalę sprzedaży produktów kolonialnych. Poszukujemy dostatecznie atrakcyjnej, głównie pod względem fabularnym, metody ich rozprowadzania. W grę wchodzą karawany wysyłane do najdalszych zakątków Republiki lub budowa czegoś na kształt biedasupermarketów. Z chęcią przyjmiemy wszelkie sugestie, a te trafne nagrodzimy w naturze.